Dziś świętowała zawidowska oświata

Dzisiaj tj. 15 października br. w Szkole Podstawowej w Zawidowie odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Były kwiaty, podziękowania, życzenia, bogaty program artystyczny, drobne upominki i mnóstwo pozytywnej energii.

Uroczysta gala z okazji Dnia Edukacji Narodowej, popularnie nazywanego również Dniem Nauczyciela, odbyła o godzinie 11.00 w sali sportowej im. Marianny i Władysława Margasów. Gospodarzami akademii byli tradycyjnie uczniowie.

Tegoroczny program był niezwykle dynamiczny, swoje umiejętności taneczne, wokalne i teatralne zaprezentowała niemal cała szkoła, od najmłodszego do najstarszego ucznia. Duże wrażenie na publiczności zrobił występ szkolnych gimnastyczek, a a także muzyczna pantomima grupy teatralnej. Humorystyczny występ kółka teatralnego sprawił, że na twarzach nauczycieli i uczniów gościł szeroki uśmiech. Za chwile pełen wzruszeń i radości solenizanci nagrodzili swoich wychowanków gromkimi brawami.

Po części artystycznej przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego złożyli życzenia wszystkim nauczycielom szkoły, pracownikom administracji i obsługi, wręczyli także słodkie upominki. Życzenia zdrowia i dumy ze swojej pracy złożył nauczycielom także burmistrz Robert Łężny.

W tym wyjątkowym dniu wszystkim pedagogom życzymy wytrwałości i wiary w swoje ideały!

Skip to content