Kończą się „Wakacje z OK”. Edycja 2020 w cieniu koronawirusa

To były inne wakacje niż dotychczas, bo w cieniu wciąż trwającej epidemii koronawirusa. Zawidowski Ośrodek Kultury stanął jednak na wysokości zadania i przygotował dzieciom bogatą ofertę zajęć przy uwzględnieniu określonych ograniczeń sanitarnych. Zobaczcie, jak dzieci spędzały letnią przerwę od nauki.

Wakacje mają to do siebie, że zawsze kończą się za szybko, nawet jeśli trwają w cieniu trwającej epidemii. W Zawidowie dzieci – jak co roku, mogły liczyć na inicjatywę Ośrodka Kultury, który przygotował bogatą ofertę zajęć wakacyjnych przy uwzględnieniu określonych ograniczeń sanitarnych. 

Co robiły w trakcie tych wakacji? Uczestniczyły w warsztatach iluzji i magii, brały udział w letnim pokazie mody, przygotowywały pyszne desery lodowe, uczyły się szycia na warsztatach krawieckich, poznały zasady udzielania pierwszej pomocy, rywalizowały w wirtualnej olimpiadzie, bawiły się w plenerze, itp. Na zakończenia letniej przerwy dzieci zakopały kapsułę czasu z wakacyjnymi pamiątkami. A to gdzie zakopały skarb, to wiedzą już tylko uczestnicy „Wakacji z OK”. 

Mimo wszelkich obostrzeń sanitarnych były to wakacje pełne zabawy i dobrego humoru. Zapraszamy do galerii zdjęć, podsumowującej ten czas!

Skip to content