„Wystawka”, czyli jesienna zbiórka odpadów wielkogabarytowych

Jeśli masz w swoim domu albo gospodarstwie odpady, które nie mieszczą się do zwykłego kontenera na śmieci, to możesz się ich pozbyć podczas najbliższej „wystawki”. Odpady wielkogabarytowe: meble, zużyty sprzęt RTV i AGD bezpłatnie odbierze Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych w Zawidowie. Zobacz, terminy i zasady odbioru. 

„Wystawka” to nic innego jak zbiórka odpadów wielkogabarytowych: mebli oraz sprzętu RTV i AGD. Wszystko nieodpłatnie odbierze PUK Zawidów. 

TERMINY

Zbiórka odpadów wielkogabarytowych odbędzie się w dniach od 14 do 18 września 2020. Odpady muszą być zgormadzone na posesjach mieszkańców, nie mogą zajmować ulic i chodników.  

ZASADY

Wywóz odpadów odbywał się w sposób zorganizowany tj. zanim przygotujemy gabaryty do wywozu kontaktujemy się z pracownikami Urzędu Miejskiego w Zawidowie, informujemy ich o tym, iż bierzemy udział w zbiórce i podajemy swój adres. Zgłoszeń można dokonywać w sposób telefoniczny lub internetowy w terminie od 1 do 12 września 2020. 

KONTAKT DO PRACOWNIKÓW URZĘDU 

  • Tel: 75 77 88 282 wew. 122 lub 114,
  • Tel: 797 141 900 (zgłoszenia można dokonać także wysyłając sms),
  • E-mail: dk@zawidow.eu lub zps@zawidow.eu

UWAGA!

Mieszkańcy, którzy nie dokonają wcześniejszego zgłoszenia, nie mogą liczyć na to, że ich odpady zostaną odebrane. 

ODPADY WIELKOGABARYTOWE, CO MOŻNA ODDAĆ?

Meble, dywany, meble ogrodowe oraz zużyty sprzęt elektryczny i AGD.

ODPADY WIELKOGABARYTOWE, CZEGO NIE MOŻNA ODDAĆ?

Odpadów niebezpiecznych (rozpuszczalników, farb, środków ochrony roślin detergentów zwierających substancje niebezpieczne, papy, eternitu), gruzu, styropianu budowalnego oraz części samochodowych, opon, odzieży.

W trakcie wrześniowej zbiórki nie można także oddawać na wystawkę worków ze szkłem i opakowaniami z plastiku oraz makulatury.

Skip to content