Kalendarz

pon. wt. śr. czw. pt. sob. niedz.
1
Odpady BIO – grupa2..
Odpady BIO – grupa2..
wrz 1 całodniowy
Ulice: Broniewskiego, Bukowa, Dębowa, Cmentarna, Graniczna, Grunwaldzka, Jana Pawła II, Lubańska, Młynarska, Nadleśna, Niecała, Niepodległości, Plac Zwycięstwa, Skłodowskiej, Strzelecka, Szeroka,
Odpady zmieszane – grupa2..
Odpady zmieszane – grupa2..
wrz 1 całodniowy
Ulice: Broniewskiego, Bukowa, Dębowa, Cmentarna, Graniczna, Grunwaldzka, Jana Pawła II, Lubańska, Młynarska, Nadleśna, Niecała, Niepodległości, Plac Zwycięstwa, Skłodowskiej, Strzelecka, Szeroka,
2
3
Odpady BIO – grupa1..
Odpady BIO – grupa1..
wrz 3 całodniowy
Ulice: 1 Maja, Budowlanych, Cicha, Dworcowa, Kolejowa, Konopnickiej, Kopernika, Kościuszki, Lubelska, Moniuszki, Norwida, Ogińskiego, Ogrodowa, Partyzantów, Pułaskiego, Sienkiewicza, Słoneczna, Spokojna,
Odpady BIO – grupa3..
Odpady BIO – grupa3..
wrz 3 całodniowy
Ulice: Mickiewicza, Osiedle, Ostróżno, Parkowa, Szybów, Wilcza
Odpady zmieszane – grupa3..
Odpady zmieszane – grupa3..
wrz 3 całodniowy
Ulice: Mickiewicza, Osiedle, Ostróżno, Parkowa, Szybów, Wilcza
4
Odpady zmieszane – grupa1..
Odpady zmieszane – grupa1..
wrz 4 całodniowy
Ulice: 1 Maja, Budowlanych, Cicha, Dworcowa, Kolejowa, Konopnickiej, Kopernika, Kościuszki, Lubelska, Moniuszki, Norwida, Ogińskiego, Ogrodowa, Partyzantów, Pułaskiego, Sienkiewicza, Słoneczna, Spokojna,
Plastik, szkło, makulatura – grupa2..
Plastik, szkło, makulatura – grupa2..
wrz 4 całodniowy
Ulice: Broniewskiego, Bukowa, Dębowa, Cmentarna, Graniczna, Grunwaldzka, Jana Pawła II, Lubańska, Młynarska, Nadleśna, Niecała, Niepodległości, Plac Zwycięstwa, Skłodowskiej, Strzelecka, Szeroka,
Plastik, szkło, makulatura – grupa3..
Plastik, szkło, makulatura – grupa3..
wrz 4 całodniowy
Ulice: Mickiewicza, Osiedle, Ostróżno, Parkowa, Szybów, Wilcza
5
6
7
8
Odpady posortownicze – grupa2..
Odpady posortownicze – grupa2..
wrz 8 całodniowy
Ulice: Broniewskiego, Bukowa, Dębowa, Cmentarna, Graniczna, Grunwaldzka, Jana Pawła II, Lubańska, Młynarska, Nadleśna, Niecała, Niepodległości, Plac Zwycięstwa, Skłodowskiej, Strzelecka, Szeroka,
Odpady zmieszane – grupa2..
Odpady zmieszane – grupa2..
wrz 8 całodniowy
Ulice: Broniewskiego, Bukowa, Dębowa, Cmentarna, Graniczna, Grunwaldzka, Jana Pawła II, Lubańska, Młynarska, Nadleśna, Niecała, Niepodległości, Plac Zwycięstwa, Skłodowskiej, Strzelecka, Szeroka,
9
10
Odpady posortownicze – grupa3..
Odpady posortownicze – grupa3..
wrz 10 całodniowy
Ulice: Mickiewicza, Osiedle, Ostróżno, Parkowa, Szybów, Wilcza
Odpady zmieszane – grupa3..
Odpady zmieszane – grupa3..
wrz 10 całodniowy
Ulice: Mickiewicza, Osiedle, Ostróżno, Parkowa, Szybów, Wilcza
11
Odpady posortownicze – grupa1..
Odpady posortownicze – grupa1..
wrz 11 całodniowy
Ulice: 1 Maja, Budowlanych, Cicha, Dworcowa, Kolejowa, Konopnickiej, Kopernika, Kościuszki, Lubelska, Moniuszki, Norwida, Ogińskiego, Ogrodowa, Partyzantów, Pułaskiego, Sienkiewicza, Słoneczna, Spokojna,
Odpady zmieszane – grupa1..
Odpady zmieszane – grupa1..
wrz 11 całodniowy
Ulice: 1 Maja, Budowlanych, Cicha, Dworcowa, Kolejowa, Konopnickiej, Kopernika, Kościuszki, Lubelska, Moniuszki, Norwida, Ogińskiego, Ogrodowa, Partyzantów, Pułaskiego, Sienkiewicza, Słoneczna, Spokojna,
Plastik, szkło, makulatura – grupa1..
Plastik, szkło, makulatura – grupa1..
wrz 11 całodniowy
Ulice: 1 Maja, Budowlanych, Cicha, Dworcowa, Kolejowa, Konopnickiej, Kopernika, Kościuszki, Lubelska, Moniuszki, Norwida, Ogińskiego, Ogrodowa, Partyzantów, Pułaskiego, Sienkiewicza, Słoneczna, Spokojna,
12
13
14
15
Odpady BIO – grupa2..
Odpady BIO – grupa2..
wrz 15 całodniowy
Ulice: Broniewskiego, Bukowa, Dębowa, Cmentarna, Graniczna, Grunwaldzka, Jana Pawła II, Lubańska, Młynarska, Nadleśna, Niecała, Niepodległości, Plac Zwycięstwa, Skłodowskiej, Strzelecka, Szeroka,
Odpady zmieszane – grupa2..
Odpady zmieszane – grupa2..
wrz 15 całodniowy
Ulice: Broniewskiego, Bukowa, Dębowa, Cmentarna, Graniczna, Grunwaldzka, Jana Pawła II, Lubańska, Młynarska, Nadleśna, Niecała, Niepodległości, Plac Zwycięstwa, Skłodowskiej, Strzelecka, Szeroka,
16
17
Odpady BIO – grupa1..
Odpady BIO – grupa1..
wrz 17 całodniowy
Ulice: 1 Maja, Budowlanych, Cicha, Dworcowa, Kolejowa, Konopnickiej, Kopernika, Kościuszki, Lubelska, Moniuszki, Norwida, Ogińskiego, Ogrodowa, Partyzantów, Pułaskiego, Sienkiewicza, Słoneczna, Spokojna,
Odpady BIO – grupa3..
Odpady BIO – grupa3..
wrz 17 całodniowy
Ulice: Mickiewicza, Osiedle, Ostróżno, Parkowa, Szybów, Wilcza
Odpady zmieszane – grupa3..
Odpady zmieszane – grupa3..
wrz 17 całodniowy
Ulice: Mickiewicza, Osiedle, Ostróżno, Parkowa, Szybów, Wilcza
18
Odpady zmieszane – grupa1..
Odpady zmieszane – grupa1..
wrz 18 całodniowy
Ulice: 1 Maja, Budowlanych, Cicha, Dworcowa, Kolejowa, Konopnickiej, Kopernika, Kościuszki, Lubelska, Moniuszki, Norwida, Ogińskiego, Ogrodowa, Partyzantów, Pułaskiego, Sienkiewicza, Słoneczna, Spokojna,
19
20
21
22
Odpady posortownicze – grupa2..
Odpady posortownicze – grupa2..
wrz 22 całodniowy
Ulice: Broniewskiego, Bukowa, Dębowa, Cmentarna, Graniczna, Grunwaldzka, Jana Pawła II, Lubańska, Młynarska, Nadleśna, Niecała, Niepodległości, Plac Zwycięstwa, Skłodowskiej, Strzelecka, Szeroka,
Odpady zmieszane – grupa2..
Odpady zmieszane – grupa2..
wrz 22 całodniowy
Ulice: Broniewskiego, Bukowa, Dębowa, Cmentarna, Graniczna, Grunwaldzka, Jana Pawła II, Lubańska, Młynarska, Nadleśna, Niecała, Niepodległości, Plac Zwycięstwa, Skłodowskiej, Strzelecka, Szeroka,
23
24
Odpady posortownicze – grupa3..
Odpady posortownicze – grupa3..
wrz 24 całodniowy
Ulice: Mickiewicza, Osiedle, Ostróżno, Parkowa, Szybów, Wilcza
Odpady zmieszane – grupa3..
Odpady zmieszane – grupa3..
wrz 24 całodniowy
Ulice: Mickiewicza, Osiedle, Ostróżno, Parkowa, Szybów, Wilcza
25
Odpady posortownicze – grupa1..
Odpady posortownicze – grupa1..
wrz 25 całodniowy
Ulice: 1 Maja, Budowlanych, Cicha, Dworcowa, Kolejowa, Konopnickiej, Kopernika, Kościuszki, Lubelska, Moniuszki, Norwida, Ogińskiego, Ogrodowa, Partyzantów, Pułaskiego, Sienkiewicza, Słoneczna, Spokojna,
Odpady zmieszane – grupa1..
Odpady zmieszane – grupa1..
wrz 25 całodniowy
Ulice: 1 Maja, Budowlanych, Cicha, Dworcowa, Kolejowa, Konopnickiej, Kopernika, Kościuszki, Lubelska, Moniuszki, Norwida, Ogińskiego, Ogrodowa, Partyzantów, Pułaskiego, Sienkiewicza, Słoneczna, Spokojna,
26
27
28
29
Odpady BIO – grupa2..
Odpady BIO – grupa2..
wrz 29 całodniowy
Ulice: Broniewskiego, Bukowa, Dębowa, Cmentarna, Graniczna, Grunwaldzka, Jana Pawła II, Lubańska, Młynarska, Nadleśna, Niecała, Niepodległości, Plac Zwycięstwa, Skłodowskiej, Strzelecka, Szeroka,
Odpady zmieszane – grupa2..
Odpady zmieszane – grupa2..
wrz 29 całodniowy
Ulice: Broniewskiego, Bukowa, Dębowa, Cmentarna, Graniczna, Grunwaldzka, Jana Pawła II, Lubańska, Młynarska, Nadleśna, Niecała, Niepodległości, Plac Zwycięstwa, Skłodowskiej, Strzelecka, Szeroka,
30
Skip to content