Kalendarz

pon. wt. śr. czw. pt. sob. niedz.
1
2
3
Odpady posortownicze – grupa2..
Odpady posortownicze – grupa2..
lis 3 całodniowy
Ulice: Broniewskiego, Bukowa, Dębowa, Cmentarna, Graniczna, Grunwaldzka, Jana Pawła II, Lubańska, Młynarska, Nadleśna, Niecała, Niepodległości, Plac Zwycięstwa, Skłodowskiej, Strzelecka, Szeroka,
Odpady posortownicze – Spółdzielnia Mieszkaniowa i Duże Wspólnoty mieszkaniowe – grupa2
Odpady posortownicze – Spółdzielnia Mieszkaniowa i Duże Wspólnoty mieszkaniowe – grupa2
lis 3 całodniowy
Ulice: Broniewskiego, Bukowa, Dębowa, Cmentarna, Graniczna, Grunwaldzka, Jana Pawła II, Lubańska, Młynarska, Nadleśna, Niecała, Niepodległości, Plac Zwycięstwa, Skłodowskiej, Strzelecka, Szeroka,
4
5
Odpady posortownicze – grupa3..
Odpady posortownicze – grupa3..
lis 5 całodniowy
Ulice: Mickiewicza, Osiedle, Ostróżno, Parkowa, Szybów, Wilcza
6
Odpady posortownicze – grupa1..
Odpady posortownicze – grupa1..
lis 6 całodniowy
Ulice: 1 Maja, Budowlanych, Cicha, Dworcowa, Kolejowa, Konopnickiej, Kopernika, Kościuszki, Lubelska, Moniuszki, Norwida, Ogińskiego, Ogrodowa, Partyzantów, Pułaskiego, Sienkiewicza, Słoneczna, Spokojna,
Odpady posortownicze – Spółdzielnia Mieszkaniowa i Duże Wspólnoty mieszkaniowe – grupa1
Odpady posortownicze – Spółdzielnia Mieszkaniowa i Duże Wspólnoty mieszkaniowe – grupa1
lis 6 całodniowy
Ulice: 1 Maja, Budowlanych, Cicha, Dworcowa, Kolejowa, Konopnickiej, Kopernika, Kościuszki, Lubelska, Moniuszki, Norwida, Ogińskiego, Ogrodowa, Partyzantów, Pułaskiego, Sienkiewicza, Słoneczna, Spokojna,
Plastik, szkło, makulatura – grupa1..
Plastik, szkło, makulatura – grupa1..
lis 6 całodniowy
Ulice: 1 Maja, Budowlanych, Cicha, Dworcowa, Kolejowa, Konopnickiej, Kopernika, Kościuszki, Lubelska, Moniuszki, Norwida, Ogińskiego, Ogrodowa, Partyzantów, Pułaskiego, Sienkiewicza, Słoneczna, Spokojna,
7
8
9
Odpady BIO – grupa2..
Odpady BIO – grupa2..
lis 9 całodniowy
Ulice: Broniewskiego, Bukowa, Dębowa, Cmentarna, Graniczna, Grunwaldzka, Jana Pawła II, Lubańska, Młynarska, Nadleśna, Niecała, Niepodległości, Plac Zwycięstwa, Skłodowskiej, Strzelecka, Szeroka,
Odpady posortownicze – Spółdzielnia Mieszkaniowa i Duże Wspólnoty mieszkaniowe – grupa2
Odpady posortownicze – Spółdzielnia Mieszkaniowa i Duże Wspólnoty mieszkaniowe – grupa2
lis 9 całodniowy
Ulice: Broniewskiego, Bukowa, Dębowa, Cmentarna, Graniczna, Grunwaldzka, Jana Pawła II, Lubańska, Młynarska, Nadleśna, Niecała, Niepodległości, Plac Zwycięstwa, Skłodowskiej, Strzelecka, Szeroka,
10
11
12
Odpady BIO – grupa1..
Odpady BIO – grupa1..
lis 12 całodniowy
Ulice: 1 Maja, Budowlanych, Cicha, Dworcowa, Kolejowa, Konopnickiej, Kopernika, Kościuszki, Lubelska, Moniuszki, Norwida, Ogińskiego, Ogrodowa, Partyzantów, Pułaskiego, Sienkiewicza, Słoneczna, Spokojna,
Odpady BIO – grupa3..
Odpady BIO – grupa3..
lis 12 całodniowy
Ulice: Mickiewicza, Osiedle, Ostróżno, Parkowa, Szybów, Wilcza
13
Odpady posortownicze – Spółdzielnia Mieszkaniowa i Duże Wspólnoty mieszkaniowe – grupa1
Odpady posortownicze – Spółdzielnia Mieszkaniowa i Duże Wspólnoty mieszkaniowe – grupa1
lis 13 całodniowy
Ulice: 1 Maja, Budowlanych, Cicha, Dworcowa, Kolejowa, Konopnickiej, Kopernika, Kościuszki, Lubelska, Moniuszki, Norwida, Ogińskiego, Ogrodowa, Partyzantów, Pułaskiego, Sienkiewicza, Słoneczna, Spokojna,
14
15
16
Odpady posortownicze – grupa2..
Odpady posortownicze – grupa2..
lis 16 całodniowy
Ulice: Broniewskiego, Bukowa, Dębowa, Cmentarna, Graniczna, Grunwaldzka, Jana Pawła II, Lubańska, Młynarska, Nadleśna, Niecała, Niepodległości, Plac Zwycięstwa, Skłodowskiej, Strzelecka, Szeroka,
Odpady posortownicze – Spółdzielnia Mieszkaniowa i Duże Wspólnoty mieszkaniowe – grupa2
Odpady posortownicze – Spółdzielnia Mieszkaniowa i Duże Wspólnoty mieszkaniowe – grupa2
lis 16 całodniowy
Ulice: Broniewskiego, Bukowa, Dębowa, Cmentarna, Graniczna, Grunwaldzka, Jana Pawła II, Lubańska, Młynarska, Nadleśna, Niecała, Niepodległości, Plac Zwycięstwa, Skłodowskiej, Strzelecka, Szeroka,
17
18
Odpady posortownicze – grupa3..
Odpady posortownicze – grupa3..
lis 18 całodniowy
Ulice: Mickiewicza, Osiedle, Ostróżno, Parkowa, Szybów, Wilcza
19
Odpady posortownicze – grupa1..
Odpady posortownicze – grupa1..
lis 19 całodniowy
Ulice: 1 Maja, Budowlanych, Cicha, Dworcowa, Kolejowa, Konopnickiej, Kopernika, Kościuszki, Lubelska, Moniuszki, Norwida, Ogińskiego, Ogrodowa, Partyzantów, Pułaskiego, Sienkiewicza, Słoneczna, Spokojna,
Odpady posortownicze – Spółdzielnia Mieszkaniowa i Duże Wspólnoty mieszkaniowe – grupa1
Odpady posortownicze – Spółdzielnia Mieszkaniowa i Duże Wspólnoty mieszkaniowe – grupa1
lis 19 całodniowy
Ulice: 1 Maja, Budowlanych, Cicha, Dworcowa, Kolejowa, Konopnickiej, Kopernika, Kościuszki, Lubelska, Moniuszki, Norwida, Ogińskiego, Ogrodowa, Partyzantów, Pułaskiego, Sienkiewicza, Słoneczna, Spokojna,
20
21
22
23
Odpady BIO – grupa2..
Odpady BIO – grupa2..
lis 23 całodniowy
Ulice: Broniewskiego, Bukowa, Dębowa, Cmentarna, Graniczna, Grunwaldzka, Jana Pawła II, Lubańska, Młynarska, Nadleśna, Niecała, Niepodległości, Plac Zwycięstwa, Skłodowskiej, Strzelecka, Szeroka,
Odpady posortownicze – Spółdzielnia Mieszkaniowa i Duże Wspólnoty mieszkaniowe – grupa2
Odpady posortownicze – Spółdzielnia Mieszkaniowa i Duże Wspólnoty mieszkaniowe – grupa2
lis 23 całodniowy
Ulice: Broniewskiego, Bukowa, Dębowa, Cmentarna, Graniczna, Grunwaldzka, Jana Pawła II, Lubańska, Młynarska, Nadleśna, Niecała, Niepodległości, Plac Zwycięstwa, Skłodowskiej, Strzelecka, Szeroka,
24
25
Odpady BIO – grupa1..
Odpady BIO – grupa1..
lis 25 całodniowy
Ulice: 1 Maja, Budowlanych, Cicha, Dworcowa, Kolejowa, Konopnickiej, Kopernika, Kościuszki, Lubelska, Moniuszki, Norwida, Ogińskiego, Ogrodowa, Partyzantów, Pułaskiego, Sienkiewicza, Słoneczna, Spokojna,
Odpady BIO – grupa3..
Odpady BIO – grupa3..
lis 25 całodniowy
Ulice: Mickiewicza, Osiedle, Ostróżno, Parkowa, Szybów, Wilcza
26
Odpady posortownicze – Spółdzielnia Mieszkaniowa i Duże Wspólnoty mieszkaniowe – grupa1
Odpady posortownicze – Spółdzielnia Mieszkaniowa i Duże Wspólnoty mieszkaniowe – grupa1
lis 26 całodniowy
Ulice: 1 Maja, Budowlanych, Cicha, Dworcowa, Kolejowa, Konopnickiej, Kopernika, Kościuszki, Lubelska, Moniuszki, Norwida, Ogińskiego, Ogrodowa, Partyzantów, Pułaskiego, Sienkiewicza, Słoneczna, Spokojna,
Plastik, szkło, makulatura – grupa2..
Plastik, szkło, makulatura – grupa2..
lis 26 całodniowy
Ulice: Broniewskiego, Bukowa, Dębowa, Cmentarna, Graniczna, Grunwaldzka, Jana Pawła II, Lubańska, Młynarska, Nadleśna, Niecała, Niepodległości, Plac Zwycięstwa, Skłodowskiej, Strzelecka, Szeroka,
Plastik, szkło, makulatura – grupa3..
Plastik, szkło, makulatura – grupa3..
lis 26 całodniowy
Ulice: Mickiewicza, Osiedle, Ostróżno, Parkowa, Szybów, Wilcza
27
28
29
30
Odpady posortownicze – grupa2..
Odpady posortownicze – grupa2..
lis 30 całodniowy
Ulice: Broniewskiego, Bukowa, Dębowa, Cmentarna, Graniczna, Grunwaldzka, Jana Pawła II, Lubańska, Młynarska, Nadleśna, Niecała, Niepodległości, Plac Zwycięstwa, Skłodowskiej, Strzelecka, Szeroka,
Odpady posortownicze – Spółdzielnia Mieszkaniowa i Duże Wspólnoty mieszkaniowe – grupa2
Odpady posortownicze – Spółdzielnia Mieszkaniowa i Duże Wspólnoty mieszkaniowe – grupa2
lis 30 całodniowy
Ulice: Broniewskiego, Bukowa, Dębowa, Cmentarna, Graniczna, Grunwaldzka, Jana Pawła II, Lubańska, Młynarska, Nadleśna, Niecała, Niepodległości, Plac Zwycięstwa, Skłodowskiej, Strzelecka, Szeroka,
Skip to content