Kalendarz

pon. wt. śr. czw. pt. sob. niedz.
1
Odpady posortownicze – Spółdzielnia Mieszkaniowa i Duże Wspólnoty mieszkaniowe – grupa1
Odpady posortownicze – Spółdzielnia Mieszkaniowa i Duże Wspólnoty mieszkaniowe – grupa1
październik 1 całodniowy
Ulice: 1 Maja, Budowlanych, Cicha, Dworcowa, Kolejowa, Konopnickiej, Kopernika, Kościuszki, Lubelska, Moniuszki, Norwida, Ogińskiego, Ogrodowa, Partyzantów, Pułaskiego, Sienkiewicza, Słoneczna, Spokojna,
Plastik, szkło, makulatura – grupa2..
Plastik, szkło, makulatura – grupa2..
październik 1 całodniowy
Ulice: Broniewskiego, Bukowa, Dębowa, Cmentarna, Graniczna, Grunwaldzka, Jana Pawła II, Lubańska, Młynarska, Nadleśna, Niecała, Niepodległości, Plac Zwycięstwa, Skłodowskiej, Strzelecka, Szeroka,
Plastik, szkło, makulatura – grupa3..
Plastik, szkło, makulatura – grupa3..
październik 1 całodniowy
Ulice: Mickiewicza, Osiedle, Ostróżno, Parkowa, Szybów, Wilcza
2
3
4
5
Odpady posortownicze – grupa2..
Odpady posortownicze – grupa2..
październik 5 całodniowy
Ulice: Broniewskiego, Bukowa, Dębowa, Cmentarna, Graniczna, Grunwaldzka, Jana Pawła II, Lubańska, Młynarska, Nadleśna, Niecała, Niepodległości, Plac Zwycięstwa, Skłodowskiej, Strzelecka, Szeroka,
Odpady posortownicze – Spółdzielnia Mieszkaniowa i Duże Wspólnoty mieszkaniowe – grupa2
Odpady posortownicze – Spółdzielnia Mieszkaniowa i Duże Wspólnoty mieszkaniowe – grupa2
październik 5 całodniowy
Ulice: Broniewskiego, Bukowa, Dębowa, Cmentarna, Graniczna, Grunwaldzka, Jana Pawła II, Lubańska, Młynarska, Nadleśna, Niecała, Niepodległości, Plac Zwycięstwa, Skłodowskiej, Strzelecka, Szeroka,
6
7
Odpady posortownicze – grupa3..
Odpady posortownicze – grupa3..
październik 7 całodniowy
Ulice: Mickiewicza, Osiedle, Ostróżno, Parkowa, Szybów, Wilcza
8
Odpady posortownicze – grupa1..
Odpady posortownicze – grupa1..
październik 8 całodniowy
Ulice: 1 Maja, Budowlanych, Cicha, Dworcowa, Kolejowa, Konopnickiej, Kopernika, Kościuszki, Lubelska, Moniuszki, Norwida, Ogińskiego, Ogrodowa, Partyzantów, Pułaskiego, Sienkiewicza, Słoneczna, Spokojna,
Odpady posortownicze – Spółdzielnia Mieszkaniowa i Duże Wspólnoty mieszkaniowe – grupa1
Odpady posortownicze – Spółdzielnia Mieszkaniowa i Duże Wspólnoty mieszkaniowe – grupa1
październik 8 całodniowy
Ulice: 1 Maja, Budowlanych, Cicha, Dworcowa, Kolejowa, Konopnickiej, Kopernika, Kościuszki, Lubelska, Moniuszki, Norwida, Ogińskiego, Ogrodowa, Partyzantów, Pułaskiego, Sienkiewicza, Słoneczna, Spokojna,
Plastik, szkło, makulatura – grupa1..
Plastik, szkło, makulatura – grupa1..
październik 8 całodniowy
Ulice: 1 Maja, Budowlanych, Cicha, Dworcowa, Kolejowa, Konopnickiej, Kopernika, Kościuszki, Lubelska, Moniuszki, Norwida, Ogińskiego, Ogrodowa, Partyzantów, Pułaskiego, Sienkiewicza, Słoneczna, Spokojna,
9
10
11
12
Odpady BIO – grupa2..
Odpady BIO – grupa2..
październik 12 całodniowy
Ulice: Broniewskiego, Bukowa, Dębowa, Cmentarna, Graniczna, Grunwaldzka, Jana Pawła II, Lubańska, Młynarska, Nadleśna, Niecała, Niepodległości, Plac Zwycięstwa, Skłodowskiej, Strzelecka, Szeroka,
Odpady posortownicze – Spółdzielnia Mieszkaniowa i Duże Wspólnoty mieszkaniowe – grupa2
Odpady posortownicze – Spółdzielnia Mieszkaniowa i Duże Wspólnoty mieszkaniowe – grupa2
październik 12 całodniowy
Ulice: Broniewskiego, Bukowa, Dębowa, Cmentarna, Graniczna, Grunwaldzka, Jana Pawła II, Lubańska, Młynarska, Nadleśna, Niecała, Niepodległości, Plac Zwycięstwa, Skłodowskiej, Strzelecka, Szeroka,
13
14
Odpady BIO – grupa1..
Odpady BIO – grupa1..
październik 14 całodniowy
Ulice: 1 Maja, Budowlanych, Cicha, Dworcowa, Kolejowa, Konopnickiej, Kopernika, Kościuszki, Lubelska, Moniuszki, Norwida, Ogińskiego, Ogrodowa, Partyzantów, Pułaskiego, Sienkiewicza, Słoneczna, Spokojna,
Odpady BIO – grupa3..
Odpady BIO – grupa3..
październik 14 całodniowy
Ulice: Mickiewicza, Osiedle, Ostróżno, Parkowa, Szybów, Wilcza
15
Odpady posortownicze – Spółdzielnia Mieszkaniowa i Duże Wspólnoty mieszkaniowe – grupa1
Odpady posortownicze – Spółdzielnia Mieszkaniowa i Duże Wspólnoty mieszkaniowe – grupa1
październik 15 całodniowy
Ulice: 1 Maja, Budowlanych, Cicha, Dworcowa, Kolejowa, Konopnickiej, Kopernika, Kościuszki, Lubelska, Moniuszki, Norwida, Ogińskiego, Ogrodowa, Partyzantów, Pułaskiego, Sienkiewicza, Słoneczna, Spokojna,
16
17
18
19
Odpady posortownicze – grupa2..
Odpady posortownicze – grupa2..
październik 19 całodniowy
Ulice: Broniewskiego, Bukowa, Dębowa, Cmentarna, Graniczna, Grunwaldzka, Jana Pawła II, Lubańska, Młynarska, Nadleśna, Niecała, Niepodległości, Plac Zwycięstwa, Skłodowskiej, Strzelecka, Szeroka,
Odpady posortownicze – Spółdzielnia Mieszkaniowa i Duże Wspólnoty mieszkaniowe – grupa2
Odpady posortownicze – Spółdzielnia Mieszkaniowa i Duże Wspólnoty mieszkaniowe – grupa2
październik 19 całodniowy
Ulice: Broniewskiego, Bukowa, Dębowa, Cmentarna, Graniczna, Grunwaldzka, Jana Pawła II, Lubańska, Młynarska, Nadleśna, Niecała, Niepodległości, Plac Zwycięstwa, Skłodowskiej, Strzelecka, Szeroka,
20
21
Odpady posortownicze – grupa3..
Odpady posortownicze – grupa3..
październik 21 całodniowy
Ulice: Mickiewicza, Osiedle, Ostróżno, Parkowa, Szybów, Wilcza
22
Odpady posortownicze – grupa1..
Odpady posortownicze – grupa1..
październik 22 całodniowy
Ulice: 1 Maja, Budowlanych, Cicha, Dworcowa, Kolejowa, Konopnickiej, Kopernika, Kościuszki, Lubelska, Moniuszki, Norwida, Ogińskiego, Ogrodowa, Partyzantów, Pułaskiego, Sienkiewicza, Słoneczna, Spokojna,
Odpady posortownicze – Spółdzielnia Mieszkaniowa i Duże Wspólnoty mieszkaniowe – grupa1
Odpady posortownicze – Spółdzielnia Mieszkaniowa i Duże Wspólnoty mieszkaniowe – grupa1
październik 22 całodniowy
Ulice: 1 Maja, Budowlanych, Cicha, Dworcowa, Kolejowa, Konopnickiej, Kopernika, Kościuszki, Lubelska, Moniuszki, Norwida, Ogińskiego, Ogrodowa, Partyzantów, Pułaskiego, Sienkiewicza, Słoneczna, Spokojna,
23
24
25
26
Odpady BIO – grupa2..
Odpady BIO – grupa2..
październik 26 całodniowy
Ulice: Broniewskiego, Bukowa, Dębowa, Cmentarna, Graniczna, Grunwaldzka, Jana Pawła II, Lubańska, Młynarska, Nadleśna, Niecała, Niepodległości, Plac Zwycięstwa, Skłodowskiej, Strzelecka, Szeroka,
Odpady posortownicze – Spółdzielnia Mieszkaniowa i Duże Wspólnoty mieszkaniowe – grupa2
Odpady posortownicze – Spółdzielnia Mieszkaniowa i Duże Wspólnoty mieszkaniowe – grupa2
październik 26 całodniowy
Ulice: Broniewskiego, Bukowa, Dębowa, Cmentarna, Graniczna, Grunwaldzka, Jana Pawła II, Lubańska, Młynarska, Nadleśna, Niecała, Niepodległości, Plac Zwycięstwa, Skłodowskiej, Strzelecka, Szeroka,
27
28
Odpady BIO – grupa1..
Odpady BIO – grupa1..
październik 28 całodniowy
Ulice: 1 Maja, Budowlanych, Cicha, Dworcowa, Kolejowa, Konopnickiej, Kopernika, Kościuszki, Lubelska, Moniuszki, Norwida, Ogińskiego, Ogrodowa, Partyzantów, Pułaskiego, Sienkiewicza, Słoneczna, Spokojna,
Odpady BIO – grupa3..
Odpady BIO – grupa3..
październik 28 całodniowy
Ulice: Mickiewicza, Osiedle, Ostróżno, Parkowa, Szybów, Wilcza
29
Odpady posortownicze – Spółdzielnia Mieszkaniowa i Duże Wspólnoty mieszkaniowe – grupa1
Odpady posortownicze – Spółdzielnia Mieszkaniowa i Duże Wspólnoty mieszkaniowe – grupa1
październik 29 całodniowy
Ulice: 1 Maja, Budowlanych, Cicha, Dworcowa, Kolejowa, Konopnickiej, Kopernika, Kościuszki, Lubelska, Moniuszki, Norwida, Ogińskiego, Ogrodowa, Partyzantów, Pułaskiego, Sienkiewicza, Słoneczna, Spokojna,
Plastik, szkło, makulatura – grupa2..
Plastik, szkło, makulatura – grupa2..
październik 29 całodniowy
Ulice: Broniewskiego, Bukowa, Dębowa, Cmentarna, Graniczna, Grunwaldzka, Jana Pawła II, Lubańska, Młynarska, Nadleśna, Niecała, Niepodległości, Plac Zwycięstwa, Skłodowskiej, Strzelecka, Szeroka,
Plastik, szkło, makulatura – grupa3..
Plastik, szkło, makulatura – grupa3..
październik 29 całodniowy
Ulice: Mickiewicza, Osiedle, Ostróżno, Parkowa, Szybów, Wilcza
30
31
Skip to content