Kalendarz

Lip
2
czw
Odpady posortownicze – grupa3..
Lip 2 całodniowy

Ulice: Mickiewicza, Osiedle, Ostróżno, Parkowa, Szybów, Wilcza

Odpady zmieszane – grupa3..
Lip 2 całodniowy

Ulice: Mickiewicza, Osiedle, Ostróżno, Parkowa, Szybów, Wilcza

Lip
3
pt
Odpady posortownicze – grupa1..
Lip 3 całodniowy

Ulice: 1 Maja, Budowlanych, Cicha, Dworcowa, Kolejowa, Konopnickiej, Kopernika, Kościuszki, Lubelska, Moniuszki, Norwida, Ogińskiego, Ogrodowa, Parkowa, Partyzantów, Pułaskiego, Sienkiewicza, Słoneczna, Spokojna, Warszawska, Wesoła, Wierzbowa, Żeromskiego, Miłosza, Okrzei, Prusa, Szymborskiej, Herberta, Tuwima, Spółdzielnia Mieszkaniowa, Zgorzelecka od stacji paliw do Domu Weselnego „OLIMPIA”.

Odpady zmieszane – grupa1..
Lip 3 całodniowy

Ulice: 1 Maja, Budowlanych, Cicha, Dworcowa, Kolejowa, Konopnickiej, Kopernika, Kościuszki, Lubelska, Moniuszki, Norwida, Ogińskiego, Ogrodowa, Parkowa, Partyzantów, Pułaskiego, Sienkiewicza, Słoneczna, Spokojna, Warszawska, Wesoła, Wierzbowa, Żeromskiego, Miłosza, Okrzei, Prusa, Szymborskiej, Herberta, Tuwima, Spółdzielnia Mieszkaniowa, Zgorzelecka od stacji paliw do Domu Weselnego „OLIMPIA”.

Lip
7
wt
Odpady BIO – grupa2..
Lip 7 całodniowy

Ulice: Broniewskiego, Bukowa, Dębowa, Cmentarna, Graniczna, Grunwaldzka, Jana Pawła II, Lubańska, Młynarska, Nadleśna, Niecała, Niepodległości, Plac Zwycięstwa, Skłodowskiej, Strzelecka, Szeroka, Szkolna, Tęczowa, Spółdzielnia Mieszkaniowa, Zgorzelecka od Domu Weselnego „OLIMPIA” do ul. Cmentarnej

Odpady zmieszane – grupa2..
Lip 7 całodniowy

Ulice: Broniewskiego, Bukowa, Dębowa, Cmentarna, Graniczna, Grunwaldzka, Jana Pawła II, Lubańska, Młynarska, Nadleśna, Niecała, Niepodległości, Plac Zwycięstwa, Skłodowskiej, Strzelecka, Szeroka, Szkolna, Tęczowa, Spółdzielnia Mieszkaniowa, Zgorzelecka od Domu Weselnego „OLIMPIA” do ul. Cmentarnej

Lip
9
czw
Odpady BIO – grupa1..
Lip 9 całodniowy

Ulice: 1 Maja, Budowlanych, Cicha, Dworcowa, Kolejowa, Konopnickiej, Kopernika, Kościuszki, Lubelska, Moniuszki, Norwida, Ogińskiego, Ogrodowa, Parkowa, Partyzantów, Pułaskiego, Sienkiewicza, Słoneczna, Spokojna, Warszawska, Wesoła, Wierzbowa, Żeromskiego, Miłosza, Okrzei, Prusa, Szymborskiej, Herberta, Tuwima, Spółdzielnia Mieszkaniowa, Zgorzelecka od stacji paliw do Domu Weselnego „OLIMPIA”.

Odpady BIO – grupa3..
Lip 9 całodniowy

Ulice: Mickiewicza, Osiedle, Ostróżno, Parkowa, Szybów, Wilcza

Odpady zmieszane – grupa3..
Lip 9 całodniowy

Ulice: Mickiewicza, Osiedle, Ostróżno, Parkowa, Szybów, Wilcza

Lip
10
pt
Odpady zmieszane – grupa1..
Lip 10 całodniowy

Ulice: 1 Maja, Budowlanych, Cicha, Dworcowa, Kolejowa, Konopnickiej, Kopernika, Kościuszki, Lubelska, Moniuszki, Norwida, Ogińskiego, Ogrodowa, Parkowa, Partyzantów, Pułaskiego, Sienkiewicza, Słoneczna, Spokojna, Warszawska, Wesoła, Wierzbowa, Żeromskiego, Miłosza, Okrzei, Prusa, Szymborskiej, Herberta, Tuwima, Spółdzielnia Mieszkaniowa, Zgorzelecka od stacji paliw do Domu Weselnego „OLIMPIA”.

Skip to content