Warning: ftp_nlist() expects parameter 1 to be resource, null given in /home/users/umzawi01/public_html/domains/zawidow.eu/public_html/wp-admin/includes/class-wp-filesystem-ftpext.php on line 420

Warning: ftp_pwd() expects parameter 1 to be resource, null given in /home/users/umzawi01/public_html/domains/zawidow.eu/public_html/wp-admin/includes/class-wp-filesystem-ftpext.php on line 230

Warning: ftp_pwd() expects parameter 1 to be resource, null given in /home/users/umzawi01/public_html/domains/zawidow.eu/public_html/wp-admin/includes/class-wp-filesystem-ftpext.php on line 230

Warning: ftp_nlist() expects parameter 1 to be resource, null given in /home/users/umzawi01/public_html/domains/zawidow.eu/public_html/wp-admin/includes/class-wp-filesystem-ftpext.php on line 420

Warning: ftp_pwd() expects parameter 1 to be resource, null given in /home/users/umzawi01/public_html/domains/zawidow.eu/public_html/wp-admin/includes/class-wp-filesystem-ftpext.php on line 230

Warning: ftp_pwd() expects parameter 1 to be resource, null given in /home/users/umzawi01/public_html/domains/zawidow.eu/public_html/wp-admin/includes/class-wp-filesystem-ftpext.php on line 230

Warning: ftp_pwd() expects parameter 1 to be resource, null given in /home/users/umzawi01/public_html/domains/zawidow.eu/public_html/wp-admin/includes/class-wp-filesystem-ftpext.php on line 717

Warning: ftp_pwd() expects parameter 1 to be resource, null given in /home/users/umzawi01/public_html/domains/zawidow.eu/public_html/wp-admin/includes/class-wp-filesystem-ftpext.php on line 230

Warning: ftp_pwd() expects parameter 1 to be resource, null given in /home/users/umzawi01/public_html/domains/zawidow.eu/public_html/wp-admin/includes/class-wp-filesystem-ftpext.php on line 230

Warning: ftp_mkdir() expects parameter 1 to be resource, null given in /home/users/umzawi01/public_html/domains/zawidow.eu/public_html/wp-admin/includes/class-wp-filesystem-ftpext.php on line 560
Kalendarz – zawidow.eu – Miasto Anioła

Kalendarz

wrz
22
czw.
Odpady zmieszane – grupa3
wrz 22 całodniowy

Ulice: Mickiewicza, Osiedle, Ostróżno, Parkowa, Szybów, Wilcza

wrz
23
pt.
Odpady posortownicze – Spółdzielnia Mieszkaniowa i Duże Wspólnoty mieszkaniowe – grupa1
wrz 23 całodniowy

Ulice: 1 Maja, Budowlanych, Cicha, Dworcowa, Kolejowa, Konopnickiej, Kopernika, Kościuszki, Lubelska, Moniuszki, Norwida, Ogińskiego, Ogrodowa, Partyzantów, Pułaskiego, Sienkiewicza, Słoneczna, Spokojna, Warszawska, Wesoła, Wierzbowa, Żeromskiego, Miłosza, Okrzei, Prusa, Szymborskiej, Herberta, Tuwima, Spółdzielnia Mieszkaniowa, Zgorzelecka od stacji paliw do Domu Weselnego „OLIMPIA”.

Odpady zmieszane – grupa1
wrz 23 całodniowy

Ulice: 1 Maja, Budowlanych, Cicha, Dworcowa, Kolejowa, Konopnickiej, Kopernika, Kościuszki, Lubelska, Moniuszki, Norwida, Ogińskiego, Ogrodowa, Partyzantów, Pułaskiego, Sienkiewicza, Słoneczna, Spokojna, Warszawska, Wesoła, Żeromskiego, Miłosza, Okrzei, Prusa, Szymborskiej, Herberta, Tuwima, Spółdzielnia Mieszkaniowa, Zgorzelecka od stacji paliw do Domu Weselnego „OLIMPIA”.

wrz
27
wt.
Odpady BIO – grupa2
wrz 27 całodniowy

Ulice: Broniewskiego, Bukowa, Dębowa, Cmentarna, Graniczna, Grunwaldzka, Jana Pawła II, Lubańska, Młynarska, Nadleśna, Niecała, Niepodległości, Plac Zwycięstwa, Skłodowskiej, Strzelecka, Szeroka, Szkolna, Tęczowa,Wierzbowa, Spółdzielnia Mieszkaniowa, Zgorzelecka od Domu Weselnego „OLIMPIA” do ul. Cmentarnej

Odpady posortownicze – Spółdzielnia Mieszkaniowa i Duże Wspólnoty mieszkaniowe – grupa2
wrz 27 całodniowy

Ulice: Broniewskiego, Bukowa, Dębowa, Cmentarna, Graniczna, Grunwaldzka, Jana Pawła II, Lubańska, Młynarska, Nadleśna, Niecała, Niepodległości, Plac Zwycięstwa, Skłodowskiej, Strzelecka, Szeroka, Szkolna, Tęczowa, Wierzbowa, Spółdzielnia Mieszkaniowa, Zgorzelecka od Domu Weselnego „OLIMPIA” do ul. Cmentarnej

wrz
29
czw.
Odpady BIO – grupa1
wrz 29 całodniowy

Ulice: 1 Maja, Budowlanych, Cicha, Dworcowa, Kolejowa, Konopnickiej, Kopernika, Kościuszki, Lubelska, Moniuszki, Norwida, Ogińskiego, Ogrodowa, Partyzantów, Pułaskiego, Sienkiewicza, Słoneczna, Spokojna, Warszawska, Wesoła, Żeromskiego, Miłosza, Okrzei, Prusa, Szymborskiej, Herberta, Tuwima, Spółdzielnia Mieszkaniowa, Zgorzelecka od stacji paliw do Domu Weselnego „OLIMPIA”.

Odpady BIO – grupa3
wrz 29 całodniowy

Ulice: Mickiewicza, Osiedle, Ostróżno, Parkowa, Szybów, Wilcza

wrz
30
pt.
Odpady posortownicze – Spółdzielnia Mieszkaniowa i Duże Wspólnoty mieszkaniowe – grupa1
wrz 30 całodniowy

Ulice: 1 Maja, Budowlanych, Cicha, Dworcowa, Kolejowa, Konopnickiej, Kopernika, Kościuszki, Lubelska, Moniuszki, Norwida, Ogińskiego, Ogrodowa, Partyzantów, Pułaskiego, Sienkiewicza, Słoneczna, Spokojna, Warszawska, Wesoła, Wierzbowa, Żeromskiego, Miłosza, Okrzei, Prusa, Szymborskiej, Herberta, Tuwima, Spółdzielnia Mieszkaniowa, Zgorzelecka od stacji paliw do Domu Weselnego „OLIMPIA”.

Plastik, szkło, makulatura – grupa2
wrz 30 całodniowy

Ulice: Broniewskiego, Bukowa, Dębowa, Cmentarna, Graniczna, Grunwaldzka, Jana Pawła II, Lubańska, Młynarska, Nadleśna, Niecała, Niepodległości, Plac Zwycięstwa, Skłodowskiej, Strzelecka, Szeroka, Szkolna, Tęczowa,Wierzbowa, Spółdzielnia Mieszkaniowa, Zgorzelecka od Domu Weselnego „OLIMPIA” do ul. Cmentarnej

Plastik, szkło, makulatura – grupa3
wrz 30 całodniowy

Ulice: Mickiewicza, Osiedle, Ostróżno, Parkowa, Szybów, Wilcza

Skip to content