Kalendarz

wrz.
30
czw.
Odpady BIO – grupa1..
wrz. 30 całodniowy

Ulice: 1 Maja, Budowlanych, Cicha, Dworcowa, Kolejowa, Konopnickiej, Kopernika, Kościuszki, Lubelska, Moniuszki, Norwida, Ogińskiego, Ogrodowa, Partyzantów, Pułaskiego, Sienkiewicza, Słoneczna, Spokojna, Warszawska, Wesoła, Wierzbowa, Żeromskiego, Miłosza, Okrzei, Prusa, Szymborskiej, Herberta, Tuwima, Spółdzielnia Mieszkaniowa, Zgorzelecka od stacji paliw do Domu Weselnego „OLIMPIA”.

Odpady BIO – grupa3..
wrz. 30 całodniowy

Ulice: Mickiewicza, Osiedle, Ostróżno, Parkowa, Szybów, Wilcza

październik
1
pt.
Odpady posortownicze – Spółdzielnia Mieszkaniowa i Duże Wspólnoty mieszkaniowe – grupa1
październik 1 całodniowy

Ulice: 1 Maja, Budowlanych, Cicha, Dworcowa, Kolejowa, Konopnickiej, Kopernika, Kościuszki, Lubelska, Moniuszki, Norwida, Ogińskiego, Ogrodowa, Partyzantów, Pułaskiego, Sienkiewicza, Słoneczna, Spokojna, Warszawska, Wesoła, Wierzbowa, Żeromskiego, Miłosza, Okrzei, Prusa, Szymborskiej, Herberta, Tuwima, Spółdzielnia Mieszkaniowa, Zgorzelecka od stacji paliw do Domu Weselnego „OLIMPIA”.

Plastik, szkło, makulatura – grupa2..
październik 1 całodniowy

Ulice: Broniewskiego, Bukowa, Dębowa, Cmentarna, Graniczna, Grunwaldzka, Jana Pawła II, Lubańska, Młynarska, Nadleśna, Niecała, Niepodległości, Plac Zwycięstwa, Skłodowskiej, Strzelecka, Szeroka, Szkolna, Tęczowa, Spółdzielnia Mieszkaniowa, Zgorzelecka od Domu Weselnego „OLIMPIA” do ul. Cmentarnej

Plastik, szkło, makulatura – grupa3..
październik 1 całodniowy

Ulice: Mickiewicza, Osiedle, Ostróżno, Parkowa, Szybów, Wilcza

październik
5
wt.
Odpady posortownicze – grupa2..
październik 5 całodniowy

Ulice: Broniewskiego, Bukowa, Dębowa, Cmentarna, Graniczna, Grunwaldzka, Jana Pawła II, Lubańska, Młynarska, Nadleśna, Niecała, Niepodległości, Plac Zwycięstwa, Skłodowskiej, Strzelecka, Szeroka, Szkolna, Tęczowa, Spółdzielnia Mieszkaniowa, Zgorzelecka od Domu Weselnego „OLIMPIA” do ul. Cmentarnej

Odpady posortownicze – Spółdzielnia Mieszkaniowa i Duże Wspólnoty mieszkaniowe – grupa2
październik 5 całodniowy

Ulice: Broniewskiego, Bukowa, Dębowa, Cmentarna, Graniczna, Grunwaldzka, Jana Pawła II, Lubańska, Młynarska, Nadleśna, Niecała, Niepodległości, Plac Zwycięstwa, Skłodowskiej, Strzelecka, Szeroka, Szkolna, Tęczowa, Spółdzielnia Mieszkaniowa, Zgorzelecka od Domu Weselnego „OLIMPIA” do ul. Cmentarnej

październik
7
czw.
Odpady posortownicze – grupa3..
październik 7 całodniowy

Ulice: Mickiewicza, Osiedle, Ostróżno, Parkowa, Szybów, Wilcza

październik
8
pt.
Odpady posortownicze – grupa1..
październik 8 całodniowy

Ulice: 1 Maja, Budowlanych, Cicha, Dworcowa, Kolejowa, Konopnickiej, Kopernika, Kościuszki, Lubelska, Moniuszki, Norwida, Ogińskiego, Ogrodowa, Partyzantów, Pułaskiego, Sienkiewicza, Słoneczna, Spokojna, Warszawska, Wesoła, Wierzbowa, Żeromskiego, Miłosza, Okrzei, Prusa, Szymborskiej, Herberta, Tuwima, Spółdzielnia Mieszkaniowa, Zgorzelecka od stacji paliw do Domu Weselnego „OLIMPIA”.

Odpady posortownicze – Spółdzielnia Mieszkaniowa i Duże Wspólnoty mieszkaniowe – grupa1
październik 8 całodniowy

Ulice: 1 Maja, Budowlanych, Cicha, Dworcowa, Kolejowa, Konopnickiej, Kopernika, Kościuszki, Lubelska, Moniuszki, Norwida, Ogińskiego, Ogrodowa, Partyzantów, Pułaskiego, Sienkiewicza, Słoneczna, Spokojna, Warszawska, Wesoła, Wierzbowa, Żeromskiego, Miłosza, Okrzei, Prusa, Szymborskiej, Herberta, Tuwima, Spółdzielnia Mieszkaniowa, Zgorzelecka od stacji paliw do Domu Weselnego „OLIMPIA”.

Skip to content