Kalendarz

wrz
16
czw.
Odpady BIO – grupa1..
wrz 16 całodniowy

Ulice: 1 Maja, Budowlanych, Cicha, Dworcowa, Kolejowa, Konopnickiej, Kopernika, Kościuszki, Lubelska, Moniuszki, Norwida, Ogińskiego, Ogrodowa, Partyzantów, Pułaskiego, Sienkiewicza, Słoneczna, Spokojna, Warszawska, Wesoła, Wierzbowa, Żeromskiego, Miłosza, Okrzei, Prusa, Szymborskiej, Herberta, Tuwima, Spółdzielnia Mieszkaniowa, Zgorzelecka od stacji paliw do Domu Weselnego „OLIMPIA”.

Odpady BIO – grupa3..
wrz 16 całodniowy

Ulice: Mickiewicza, Osiedle, Ostróżno, Parkowa, Szybów, Wilcza

wrz
17
pt.
Odpady posortownicze – Spółdzielnia Mieszkaniowa i Duże Wspólnoty mieszkaniowe – grupa1
wrz 17 całodniowy

Ulice: 1 Maja, Budowlanych, Cicha, Dworcowa, Kolejowa, Konopnickiej, Kopernika, Kościuszki, Lubelska, Moniuszki, Norwida, Ogińskiego, Ogrodowa, Partyzantów, Pułaskiego, Sienkiewicza, Słoneczna, Spokojna, Warszawska, Wesoła, Wierzbowa, Żeromskiego, Miłosza, Okrzei, Prusa, Szymborskiej, Herberta, Tuwima, Spółdzielnia Mieszkaniowa, Zgorzelecka od stacji paliw do Domu Weselnego „OLIMPIA”.

wrz
21
wt.
Odpady posortownicze – grupa2..
wrz 21 całodniowy

Ulice: Broniewskiego, Bukowa, Dębowa, Cmentarna, Graniczna, Grunwaldzka, Jana Pawła II, Lubańska, Młynarska, Nadleśna, Niecała, Niepodległości, Plac Zwycięstwa, Skłodowskiej, Strzelecka, Szeroka, Szkolna, Tęczowa, Spółdzielnia Mieszkaniowa, Zgorzelecka od Domu Weselnego „OLIMPIA” do ul. Cmentarnej

Odpady posortownicze – Spółdzielnia Mieszkaniowa i Duże Wspólnoty mieszkaniowe – grupa2
wrz 21 całodniowy

Ulice: Broniewskiego, Bukowa, Dębowa, Cmentarna, Graniczna, Grunwaldzka, Jana Pawła II, Lubańska, Młynarska, Nadleśna, Niecała, Niepodległości, Plac Zwycięstwa, Skłodowskiej, Strzelecka, Szeroka, Szkolna, Tęczowa, Spółdzielnia Mieszkaniowa, Zgorzelecka od Domu Weselnego „OLIMPIA” do ul. Cmentarnej

wrz
23
czw.
Odpady posortownicze – grupa3..
wrz 23 całodniowy

Ulice: Mickiewicza, Osiedle, Ostróżno, Parkowa, Szybów, Wilcza

wrz
24
pt.
Odpady posortownicze – grupa1..
wrz 24 całodniowy

Ulice: 1 Maja, Budowlanych, Cicha, Dworcowa, Kolejowa, Konopnickiej, Kopernika, Kościuszki, Lubelska, Moniuszki, Norwida, Ogińskiego, Ogrodowa, Partyzantów, Pułaskiego, Sienkiewicza, Słoneczna, Spokojna, Warszawska, Wesoła, Wierzbowa, Żeromskiego, Miłosza, Okrzei, Prusa, Szymborskiej, Herberta, Tuwima, Spółdzielnia Mieszkaniowa, Zgorzelecka od stacji paliw do Domu Weselnego „OLIMPIA”.

Odpady posortownicze – Spółdzielnia Mieszkaniowa i Duże Wspólnoty mieszkaniowe – grupa1
wrz 24 całodniowy

Ulice: 1 Maja, Budowlanych, Cicha, Dworcowa, Kolejowa, Konopnickiej, Kopernika, Kościuszki, Lubelska, Moniuszki, Norwida, Ogińskiego, Ogrodowa, Partyzantów, Pułaskiego, Sienkiewicza, Słoneczna, Spokojna, Warszawska, Wesoła, Wierzbowa, Żeromskiego, Miłosza, Okrzei, Prusa, Szymborskiej, Herberta, Tuwima, Spółdzielnia Mieszkaniowa, Zgorzelecka od stacji paliw do Domu Weselnego „OLIMPIA”.

wrz
28
wt.
Odpady BIO – grupa2..
wrz 28 całodniowy

Ulice: Broniewskiego, Bukowa, Dębowa, Cmentarna, Graniczna, Grunwaldzka, Jana Pawła II, Lubańska, Młynarska, Nadleśna, Niecała, Niepodległości, Plac Zwycięstwa, Skłodowskiej, Strzelecka, Szeroka, Szkolna, Tęczowa, Spółdzielnia Mieszkaniowa, Zgorzelecka od Domu Weselnego „OLIMPIA” do ul. Cmentarnej

Odpady posortownicze – Spółdzielnia Mieszkaniowa i Duże Wspólnoty mieszkaniowe – grupa2
wrz 28 całodniowy

Ulice: Broniewskiego, Bukowa, Dębowa, Cmentarna, Graniczna, Grunwaldzka, Jana Pawła II, Lubańska, Młynarska, Nadleśna, Niecała, Niepodległości, Plac Zwycięstwa, Skłodowskiej, Strzelecka, Szeroka, Szkolna, Tęczowa, Spółdzielnia Mieszkaniowa, Zgorzelecka od Domu Weselnego „OLIMPIA” do ul. Cmentarnej

Skip to content