27 Wrz 2018

Ruszył rządowy program „Czyste powietrze”. Od 19. września 2018 r. można składać wnioski, aby uzyskać dofinansowanie na wymianę źródła ciepła oraz termomodernizację domów jednorodzinnych. W niedzielę 7. października w Ośrodku Kultury w Zawidowie odbędzie się spotkanie informacyjne dla mieszkańców ws. możliwości uzyskania dofinansowania.


Dobra wiadomość dla mieszkańców zainteresowanych rządowym programem „Czyste Powietrze”. W niedzielę, 7 października o godz. 18.00 w sali konferencyjnej Ośrodka Kultury w Zawidowie odbędzie się spotkanie informacyjne z przedstawicielami ministerstwa odpowiedzialnymi za wdrażanie programu. Eksperci przedstawią zasady udzielania dotacji i pożyczek, omówią dokładnie wymagane dokumenty i odpowiedzą na pytania mieszkańców.

W ramach programu Czyste Powietrze właściciele domów jednorodzinnych mogą otrzymać dotacje w wysokości nawet do 90 proc. kosztów kwalifikowalnych mieszczących się w przedziale 7-53 tys. zł. Wsparcie można przeznaczyć na wymianę źródła ciepła, modernizację systemu ogrzewania, systemu wentylacji, izolację przegród zewnętrznych, czy wymianę stolarki.

Ulotka informacyjna

Poleć ten artykuł na portalu społecznościowym

euslugi baner

program pos banner ogolny 750x200

Organizacje, miasta i stowarzyszenia partnerskie

                      zgzz2   

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!