03 Paź 2018

W miniony piątek, 28 września br. w Przedszkolu Publicznym w Zawidowie odbyła się miła uroczystość – otwarcie nowego placu zabaw.

Bocianie gniazdo, kolorowy zamek ze zjeżdżalnią i drewniana altana, gdzie można przycupnąć porysować i pogadać z rówieśnikami w ciepłe i chłodniejsze dni – to wszystko jest nowym nabytkiem Przedszkola Publicznego w Zawidowie. Pieniądze na doposażenie placu zabaw w nowe elementy zebrała Rada Rodziców, w osobach pani Marleny Handke i pani Barbary Mędrek-Rutowicz. Altanę ufundował zawidowski MOPS ze specjalnego funduszu, a nową huśtawkę dokupiło Przedszkole.

Można śmiało powiedzieć, że na doposażenie przedszkolnego placu zabaw „zrzuciło” się prawie całe miasto, bo datki na ten cel wpłacali zawidowscy przedsiębiorcy i osoby prywatne. W sumie ponad 80 darczyńców, którym tego dnia, 28 września Rada Rodziców podziękowała osobiście, wręczając dyplomy i dekorując wesołymi medalami.
Radość wychowanków była wielka, a uroczystość niezwykle wesoła, dobrych nastrojów nie zepsuła nawet kapryśna pogoda.

Poleć ten artykuł na portalu społecznościowym

euslugi baner

program pos banner ogolny 750x200

Organizacje, miasta i stowarzyszenia partnerskie

                      zgzz2   

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!