09 Paź 2018

Do wczoraj tj. 8 października można było internetowo zagłosować na najlepsze zdjęcie w ramach miejskiego konkursu fotograficznego pn. „Każdy ma swojego anioła”. Werdykt zapadł. Mamy zwycięzcę, na którego czeka atrakcyjna nagroda.

W ubiegłym tygodniu Miasto zaprezentowało na swoim portalu internetowym oraz koncie na fb 10 najlepszych zdjęć, które ciekawie wpisywaly się w temat konkursu. Wybór najlepszej należał do internautów. Przypomnijmy, że konkurs dotyczył wakacyjnej fotografii z aniołem w roli głównej. Można było sfotografować np. pomnik, amulet, obraz, pamiątkową figurkę, a nawet tatuaż. Innymi słowy – wszystko, co tętniło urodą i nawiązywało do postaci anioła. Internauci głosowali mailowo na najlepszą wakacyjną fotografię. I teraz najważniejszy moment – werdykt. Dysk zewnętrzny o pamięci 500 GB, czyli główna nagroda w konkursie powędruje do autora zdjęcia numer 4, czyli Jerzego Stankiewicza.
Serdecznie gratujemy!

Po odbiór nagrody zapraszamy do UM w Zawidowie, pok. nr 4. Miasto rozlosowało także miejskie gadżety - pendrivy, wśród głosujących, czyli jury konkursu.

Pendrivy powędrują do:
- Anny Hunth
- Miłosza Wardzińskiego
- Magdaleny Cieśluk

Miasto serdecznie dziękuje wszystkim uczestnikom konkursu i zaprasza do udziału w kolejnej edycji, za rok!

Zwycięska fotografia. Autor: Jerzy Stankiewicz

Poleć ten artykuł na portalu społecznościowym

euslugi baner

program pos banner ogolny 750x200

Organizacje, miasta i stowarzyszenia partnerskie

                      zgzz2   

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!