29 Paź 2018

Już wiosną 2019 r. na mapie Görlitz pojawi się nowe miejsce: Polsko-Niemieckie Centrum dla Dziecka i Rodziny. Miejsce kolorowe i innowacyjne, które od początku do końca skierowane będzie do DZIECI, a w którym każdy będzie mógł czuć się swobodnie.

Aby móc powoli przygotować się na to wydarzenie, w sobotę, 1 grudnia zespół Centrum jednorazowo otworzy jego drzwi, aby zorganizować w nim pierwsze Polsko-Niemieckie Targi Dziecięce!

Organizatorzy chcą stworzyć lokalnym i ponadregionalnym firmom oraz organizacjom z branży niemowlęcej i dziecięcej możliwość zaprezentowania swoich produktów oraz usług. Poszukiwani są wystawcy zarówno z Polski, jak i Niemiec – organizacje, stowarzyszenia, jak i firmy i producenci wyrobów dla dzieci i niemowląt. Uczestnictwo w targach może odbyć się w różnorodny sposób:
- Za opłatą 260 zł wystawcy otrzymają własne stanowisko, na którym będą mogli zaprezentować swoją firmę/organizację, sprzedawać produkty, a przy okazji pozyskać nowych klientów z Polski i Niemiec.
- Opłata za stanowisko wystawowe zostanie zredukowana do 180 zł jeśli wystawca zdecyduje się przekazać nagrodę do loterii fantowej (jest to opcja, którą organizatorzy polecają najbardziej!)
- Jeszcze inną formą promocji dla firm/organizacji jest możliwość przekazania nagrody do loterii fantowej bez konieczności wykupienia stanowiska wystawowego. W zamian za to działalność firmy/organizacji zostanie szeroko zaprezentowana w mediach społecznościowych, a także w trakcie samych targów podmioty te zostaną przedstawione jako ich partnerzy.
- Oprócz tego organizatorzy zachęcają do przedstawienia na targach firm/organizacji (niezależnie od wykupionego stanowiska wystawowego) w formie krótkiego wykładu czy też prezentacji. Zgłoszenia na targi organizatorzy przyjmują do 16 listopada 2018 r.

Link do wydarzenia na FB:
https://www.facebook.com/events/1855067777863922/

Osoba kontaktowa: Magdalena Zielińska-König
Email: jakobsenkel@gmail.com
Nr tel.: +49 17661083299

POLSKO-NIEMIECKIE TARGI DZIECIĘCE
Centrum dla Dziecka i Rodziny "KommSpielen bei JakobsEnkeln"
Jakobstrasse 5
02826 Görlitz

Poleć ten artykuł na portalu społecznościowym

euslugi baner

program pos banner ogolny 750x200

Organizacje, miasta i stowarzyszenia partnerskie

                      zgzz2   

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!