30 Paź 2018

Dzisiaj, 30 października br. po dwóch miesiącach nauki 38 pierwszaków ze Szkoły Podstawowej w Zawidowie oficjalnie zostało przyjętych do braci uczniowskiej. Aktu pasowania dyrektor Krzysztof Mach.

Dzieciom w tak ważnej dla nich chwili towarzyszyli rodzice, dziadkowie oraz inni członkowie rodzin. Przybył także gospodarz Miasta, burmistrz Robert Łężny z praktycznymi upominkami. Wszyscy zgromadzeni byli świadkami przygotowanego przez pierwszaki programu artystycznego, w trakcie którego popisywali się zdolnościami recytatorskimi i wokalnymi.
Najważniejszym momentem uroczystości było złożenie przez dzieci uroczystego ślubowania na sztandar szkoły oraz pasowanie na uczniów, którego dokonał dyrektor Krzysztof Mach. W ten sposób pierwszoklasiści zostali oficjalnie włączeni do grona uczniów Szkoły Podstawowej im. Bolesława Chrobrego w Zawidowie,
Na zakończenie wszyscy uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy i upominki. Dodatkową niespodzianką były zawieszki odblaskowe, wręczone przez burmistrza Miasta.

 

Poleć ten artykuł na portalu społecznościowym

euslugi baner

program pos banner ogolny 750x200

Organizacje, miasta i stowarzyszenia partnerskie

                      zgzz2   

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!