27 Wrz 2019

Rodzice, którzy jeszcze nie złożyli wniosków o wypłatę świadczenia 500+ na pierwsze dziecko, aby otrzymać świadczenie za lipiec, sierpień i wrzesień, wniosek muszą złożyć najpóźniej do poniedziałku.

Od lipca program Rodzina 500+ objął wszystkie dzieci do 18. roku życia bez względu na dochód rodziny. Anna Kozłowska, kierownik Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Zawidowie przypomina rodzicom, którzy nie złożyli jeszcze wniosków, że powinni to zrobić do poniedziałku, 30 września. Jeżeli rodzice tego nie zrobią, to nie dostaną świadczenia za lipiec, sierpień i wrzesień. Oznacza to stratę 1500 zł.

Rodzice mogą też, do 30 listopada złożyć jeszcze wniosek o wypłatę pieniędzy w ramach programu "Dobry Start", chodzi o 300 złotych, które dostaje każde uczące się w szkole dziecko.

Poleć ten artykuł na portalu społecznościowym

euslugi baner

program pos banner ogolny 750x200

Organizacje, miasta i stowarzyszenia partnerskie

                      zgzz2   

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!