25 Lis 2019

W minioną niedzielę na Stadionie Miejskim w Zawidowie drużyna złożona z „Piłkarskich Talentów” rozgromiła utytułowany zespół z Bolesławca (I liga wojewódzka). Przypomnijmy, że zwycięzców sparingu – dzieci uzdolnione piłkarsko z powiatu zgorzeleckiego, udało się wyłonić w ramach projektu, który otrzymał wsparcie finansowe z Dolnośląskiego Budżetu Obywatelskiego. 

„Piłkarskie Talenty” błysnęły wczoraj na murawie Stadionu Miejskiego w Zawidowie. W sparingowe szranki stanęły dwie drużyny BKS Bolesławiec i zespół złożony z Talentów, czyli chłopców zrekrutowanych w ramach projektu, który otrzymał wsparcie finansowe z Dolnośląskiego Budżetu Obywatelskiego. 

Zespół złożony z utalentowanych zawodników w pięknym stylu pokonał drużynę z Bolesławca 9:0 (liderzy I ligi wojewódzkiej)! 

Bramki zdobywali: Oliwer Matys, Mateusz Zajdel, Kacper Szewczyk, Sebastian Kozarek, Szymon Machalski, Szymon Zienkiewicz, Jakub Mazur.
Zespół „ Piłkarskich Talentów” prowadzili Łukasz Duduć (I-szy trener) oraz Damian Ryż (asystent) z formacji 4Max Academy. Zawodnicy zagrali w bordowych strojach firmy Adidas, ufundowanych przez Burmistrza Miasta Zawidów, Roberta Łężnego. W tym tygodniu na strojach zostaną zamieszczone pamiątkowe nadruki. Wszyscy zawodnicy po rozegraniu ostatniego sparingu, otrzymają je w dowód udziału w pierwszej edycji "Piłkarskich Talentów".
Organizatorzy dziękują zespołowi BKS Bolesławiec z Trenerem Wojciechem Młockiem za przyjazd do Zawidowa i możliwość rozegrania test-meczu.

Poleć ten artykuł na portalu społecznościowym

euslugi baner

program pos banner ogolny 750x200

Organizacje, miasta i stowarzyszenia partnerskie

                      zgzz2   

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!