Artykuły
01 Lip 2019

Przy upalnej pogodzie, w sobotę 29. czerwca na Stadionie Miejskim w Zawidowie odbył się Turniej Oldbojów o puchar Burmistrza Miasta Zawidów. Zawody zorganizowane były dla piłkarzy, którzy ukończyli 35 lat. W całym przedsięwzięciu wzięło udział sześć zespołów z różnych miejscowości. Zwycięski puchar pojechał do Bolesławca. Zespół BKS-u obronił ubiegłoroczny tytuł lidera.

W kolejnej edycji turnieju na płycie boiska spotkało się 6 zespołów. Obok gospodarzy z Zawidowa w turnieju zagrały drużyny z Bernstadt auf dem Eigen, Olszyny, Leśnej, Bolesławca i Zgorzelca.
Dojrzali, mający za sobą wiele lat rozgrywek zawodnicy, rywalizowali o Puchar Burmistrza Zawidowa. Zespół z Bolesławca obronił ubiegłoroczny tytułu zwycięzcy turnieju i ponownie zajął pierwsze miejsce, zgarniając puchar. Na kolejnych miejscach podium stanęli zawodnicy z Zawidowa oraz piłkarze z Olszyny. Ciut słabsze wyniki osiągnęli zdobywcy IV, V i VI miejsca czyli piłkarze z Leśnej, Zgorzelca (Rekreacja) oraz Bernstadt auf dem Eigen.
Turniej stał na wysokim poziomie a mecze były emocjonujące i zacięte. W tym wszystkim nie zabrakło jednak dobrej zabawy, wspaniałej atmosfery i mnóstwa humoru. Organizatorem turnieju był Ośrodek Kultury oraz Stowarzyszenie Sportu i Rekreacji w Zawidowie.

Poleć ten artykuł na portalu społecznościowym

euslugi baner

program pos banner ogolny 750x200

Organizacje, miasta i stowarzyszenia partnerskie

                      zgzz2   

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!