02 Sty 2018

PROGNOZA POGODY DLA WOJ. DOLNOŚLĄSKIEGO

ważność: od godz. 07:30 dnia 21.12.2017

         do godz. 07:30 dnia 22.12.2017

W dzień zachmurzenie na ogół duże. Okresami opady deszczu, jedynie na wschodzie województwa początkowo także deszczu ze śniegiem i deszczu marznącego powodującego gołoledź. Temperatura maksymalna od 3°C do 5°C. Wiatr początkowo słaby i umiarkowany, południowo-zachodni, później umiarkowany, okresami porywisty, zachodni.
W nocy zachmurzenie duże. Miejscami opady deszczu lub mżawki. Temperatura minimalna od 1°C do 3°C. Wiatr umiarkowany, okresami porywisty, północno-zachodni i zachodni.
Prognoza dla Sudetów i Przedgórza Sudeckiego
  W dzień zachmurzenie duże. Opady deszczu ze śniegiem i marznącego deszczu powodującego gołoledź, przechodzące w deszcz. Temperatura maksymalna od 2°C na wschodzie do 4°C na zachodzie regionu. Wiatr początkowo słaby i umiarkowany, południowo-zachodni, później umiarkowany, okresami porywisty, zachodni i północno-zachodni.
  W nocy zachmurzenie duże. Miejscami opady deszczu, w rejonie powyżej 600 m n.p.m. śniegu. Temperatura minimalna od 0°C do 2°C. Wiatr umiarkowany, porywisty, północno-zachodni i zachodni. W szczytowych partiach Sudetów (powyżej 1200 m n.p.m.) opady śniegu, w dzień przejściowo przechodzące w deszcz ze śniegiem. Temperatura od -3°C do 0°C. Wiatr od 45 km/h do 60 km/h, północno-zachodni, powodujący zamiecie śnieżne.

ważność: od godz. 07:30 dnia 22.12.2017

         do godz. 07:30 dnia 23.12.2017

  W dzień zachmurzenie na ogół duże, miejscami na ogół słabe opady deszczu. Temperatura maksymalna od 2°C do 4°C. Wiatr umiarkowany, okresami porywisty, zachodni.
  W nocy zachmurzenie przeważnie duże. Miejscami opady deszczu i deszczu ze śniegiem. Temperatura minimalna od 0°C do 2°C. Wiatr umiarkowany, okresami porywisty, północno-zachodni i zachodni.

Prognoza dla Sudetów i Przedgórza Sudeckiego
  W dzień zachmurzenie na ogół duże, miejscami na ogół słabe opady deszczu, w rejonie powyżej 500 m n.p.m. śniegu. Temperatura maksymalna od 0°C do 3°C. Wiatr umiarkowany, okresami porywisty, zachodni.
  W nocy zachmurzenie przeważnie duże. Miejscami opady śniegu z deszczem i śniegu. Temperatura minimalna od -1°C do 2°C. Wiatr umiarkowany, okresami porywisty, północno-zachodni i zachodni.

  W szczytowych partiach Sudetów (powyżej 1200 m n.p.m.) okresami opady śniegu. Temperatura od -1°C do 1°C, w nocy obniżająca się do około -5°C. Wiatr od 55 km/h do 70 km/h, północno-zachodni, powodujący zamiecie śnieżne.

Poleć ten artykuł na portalu społecznościowym

euslugi baner

program pos banner ogolny 750x200

Organizacje, miasta i stowarzyszenia partnerskie

                      zgzz2   

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!