02 Sty 2018

PROGNOZA POGODY DLA WOJ. DOLNOŚLĄSKIEGO
Ważność: od godz. 07:30 dnia 27.12.2017
         do godz. 07:30 dnia 28.12.2017
  W dzień zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Temperatura maksymalna od 7°C do 8°C. Wiatr umiarkowany, porywisty, na wschodzie województwa w porywach do 60 km/h, południowy i południowo-wschodni.
  W nocy zachmurzenie duże. Miejscami opady deszczu. Temperatura minimalna od 2°C do 4°C. Wiatr słaby i umiarkowany, początkowo południowy i południowo-wschodni, później południowo-zachodni.
Prognoza dla Sudetów i Przedgórza Sudeckiego
  W dzień zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Temperatura maksymalna od 6°C do 8°C. Wiatr umiarkowany, miejscami dość silny, w porywach do 65 km/h, południowy i południowo-wschodni.
  W nocy zachmurzenie duże. Miejscami opady deszczu. Temperatura minimalna od 1°C do 4°C. Wiatr przeważnie umiarkowany, początkowo południowy i południowo-wschodni, później skręcający na południowo-zachodni.
  W szczytowych partiach Sudetów (powyżej 1200 m n.p.m.) w nocy opady śniegu. Temperatura w ciągu dnia od -2°C do 1°C, w nocy od -5°C do -2°C. Wiatr bardzo silny, od 50 km/h do 65 km/h, w porywach do 100 km/h, południowy, w drugiej połowie nocy skręcający na zachodni, powodujący zamiecie, w nocy także miejscami zawieje śnieżne.
PROGNOZA POGODY NA KOLEJNĄ DOBĘ
Ważność: od godz. 07:30 dnia 28.12.2017
         do godz. 07:30 dnia 29.12.2017
  W dzień zachmurzenie duże. Opady deszczu, od zachodu województwa przechodzące w opady deszczu ze śniegiem. Temperatura maksymalna od 3°C do 6°C. Wiatr słaby i umiarkowany, południowo-zachodni i zachodni.
  W nocy zachmurzenie duże, nad ranem na zachodzie województwa większe przejaśnienia. Okresami opady śniegu. Temperatura minimalna od -3°C do -1°C. Wiatr umiarkowany, zachodni.
Prognoza dla Sudetów i Przedgórza Sudeckiego
  W dzień zachmurzenie duże. Opady deszczu i deszczu ze śniegiem, po południu przechodzące w opady śniegu. Temperatura maksymalna od 2°C do 4°C. Wiatr słaby i umiarkowany, południowo-zachodni i zachodni.
  W nocy zachmurzenie duże, nad ranem na zachodzie regionu większe przejaśnienia. Okresami opady śniegu. Temperatura minimalna od -4°C do -2°C. Wiatr umiarkowany, zachodni.
  W szczytowych partiach Sudetów (powyżej 1200 m n.p.m.) okresami opady śniegu. Temperatura od -9°C do -6°C. Wiatr silny i bardzo silny, od 40 km/h do 55 km/h, w porywach do 95 km/h, północno-zachodni, okresami powodujący zawieje i zamiecie śnieżne.

Poleć ten artykuł na portalu społecznościowym

euslugi baner

program pos banner ogolny 750x200

Organizacje, miasta i stowarzyszenia partnerskie

                      zgzz2   

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!