02 Sty 2018

PROGNOZA POGODY DLA WOJ. DOLNOŚLĄSKIEGO

ważność: od godz. 07:30 dnia 29.12.2017

         do godz. 07:30 dnia 30.12.2017

  W dzień zachmurzenie duże, po południu na zachodzie województwa większe przejaśnienia i rozpogodzenia. Przed południem na wschodzie województwa możliwe słabe opady deszczu lub deszczu ze śniegiem. Temperatura maksymalna od 2°C do 3°C. Wiatr słaby i umiarkowany, zachodni, wieczorem południowo-zachodni.
  W nocy zachmurzenie małe i umiarkowane. Nad ranem na krańcach zachodnich wzrost zachmurzenia do dużego i tam możliwe są słabe opady śniegu. Temperatura minimalna od -4°C do -2°C. Wiatr słaby i umiarkowany, południowy.

Prognoza dla Sudetów i Przedgórza Sudeckiego
  W dzień zachmurzenie duże, po południu większe przejaśnienia i rozpogodzenia. Możliwe słabe opady śniegu. Temperatura maksymalna od 0°C do 1°C. Wiatr słaby i umiarkowany, zachodni, wieczorem południowo-zachodni. W nocy zachmurzenie małe i umiarkowane. Nad ranem na krańcach zachodnich regionu wzrost zachmurzenia do dużego i tam możliwe słabe opady śniegu. Temperatura minimalna od -7°C do -5°C. Wiatr słaby i umiarkowany, południowy. W szczytowych partiach Sudetów (powyżej 1200 m n.p.m.) w dzień możliwe słabe opady śniegu. Temperatura od -9°C do -7°C. Wiatr dość silny i silny, od 30 km/h do 45 km/h, zachodni.

ważność: od godz. 07:30 dnia 30.12.2017

         do godz. 07:30 dnia 31.12.2017

  W dzień zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Po południu opady deszczu. Temperatura maksymalna od 4°C do 6°C. Wiatr słaby i umiarkowany, po południu porywisty, południowy i południowo-zachodni. W nocy zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Opady deszczu. Temperatura minimalna od 2°C do 4°C, wystąpi w pierwszej połowie nocy, później wzrost do około 7°C. Wiatr umiarkowany, porywisty, południowo-zachodni i zachodni.

Prognoza dla Sudetów i Przedgórza Sudeckiego
W dzień zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Po południu opady deszczu, początkowo możliwy także deszcz ze śniegiem. Temperatura maksymalna od 2°C do 4°C. Wiatr umiarkowany, miejscami w porywach do 60 km/h, południowo-zachodni i południowy.
W nocy zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Okresami opady deszczu. Temperatura minimalna od 1°C do 3°C, wystąpi w pierwszej połowie nocy, później wzrost do około 5°C. Wiatr umiarkowany, porywisty, południowo-zachodni i zachodni.
W szczytowych partiach Sudetów (powyżej 1200 m n.p.m.) po południu i w nocy opady śniegu. Temperatura wzrastająca w ciągu dnia od -7°C do -2°C, w nocy od -2°C do 0°C. Wiatr od 30 km/h do 45 km/h, wieczorem i w nocy od 60 km/h do 75 km/h, w porywach do 110 km/h, południowo-zachodni i zachodni, powodujący zawieje i zamiecie śnieżne.

Poleć ten artykuł na portalu społecznościowym

euslugi baner

program pos banner ogolny 750x200

Organizacje, miasta i stowarzyszenia partnerskie

                      zgzz2   

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!