02 Sty 2018

PROGNOZA POGODY DLA WOJ. DOLNOŚLĄSKIEGO

ważność: od godz. 07:30 dnia 02.01.2018

         do godz. 07:30 dnia 03.01.2018

W dzień zachmurzenie duże. Miejscami opady deszczu. Temperatura maksymalna od 5°C do 7°C. Wiatr początkowo słaby i umiarkowany, z kierunków południowych, później umiarkowany, okresami porywisty, skręcający na zachodni. W nocy początkowo zachmurzenie duże i miejscami opady deszczu, od zachodu regionu zanikające. Po północy większe przejaśnienia i rozpogodzenia. Temperatura minimalna od -1°C do 1°C. Wiatr słaby i umiarkowany, początkowo zachodni, później skręcający na południowy.
Prognoza dla Sudetów i Przedgórza Sudeckiego
 W dzień zachmurzenie duże, początkowo na wschodzie regionu umiarkowane. Miejscami opady deszczu, w górach powyżej 500 m n.p.m. deszczu ze śniegiem przechodzące w śnieg. Temperatura maksymalna od 3°C do 6°C. Wiatr umiarkowany, okresami porywisty, początkowo z kierunków południowych, później skręcający na zachodni.
  W nocy początkowo zachmurzenie duże i miejscami opady deszczu lub deszczu ze śniegiem, w górach śniegu, od zachodu regionu zanikające. Po północy większe przejaśnienia i rozpogodzenia. Temperatura minimalna od -3°C do 0°C. Wiatr słaby i umiarkowany, początkowo zachodni, później skręcający na południowy. Nad ranem wiatr miejscami umiarkowany, porywisty. W szczytowych partiach Sudetów (powyżej 1200 m n.p.m.) okresami opady śniegu. Temperatura od -6°C do -4°C. Wiatr w dzień bardzo silny, od 60 km/h do 70 km/h, w nocy silny, od 40 km/h do 50 km/h, z kierunków zachodnich, miejscami będzie powodował zawieje i zamiecie śnieżne.
ważność: od godz. 07:30 dnia 03.01.2018
         do godz. 07:30 dnia 04.01.2018
W dzień zachmurzenie duże, rano i wieczorem z większymi przejaśnieniami. Okresami opady deszczu, przed południem możliwy również deszcz ze śniegiem. Temperatura maksymalna od 5°C do 7°C. Wiatr umiarkowany i dość silny, w porywach do 65 km/h, z kierunków południowych, po południu skręcający na zachodni. W nocy zachmurzenie na ogół duże. Miejscami opady deszczu. Temperatura minimalna od 3°C do 4°C. Wiatr umiarkowany, okresami dość silny, w porywach do 65 km/h, południowo-zachodni i zachodni.
Prognoza dla Sudetów i Przedgórza Sudeckiego
 
W dzień zachmurzenie duże, rano z większymi przejaśnieniami. Okresami opady początkowo deszczu ze śniegiem i śniegu, później deszczu ze śniegiem i deszczu. Prognozowana wysokość opadów od 5 mm do 15 mm. Temperatura maksymalna od 3°C do 6°C. Wiatr umiarkowany i dość silny, okresami silny, do 45 km/h, w porywach do 75 km/h, z kierunków południowych, po południu skręcający na zachodni.  W nocy zachmurzenie na ogół duże. Miejscami opady deszczu, powyżej 600 m n.p.m opady śniegu. Temperatura minimalna od 1°C do 3°C. Wiatr umiarkowany, okresami dość silny, w porywach do 65 km/h, południowo-zachodni i zachodni. W szczytowych partiach Sudetów (powyżej 1200 m n.p.m.) opady śniegu, powodujące przyrost pokrywy śnieżnej od 10 cm do 15 cm. Spadek temperatury od 1°C przed południem do -4°C w nocy. Wiatr od 75 km/h do 95 km/h, okresami 110 km/h, południowo-zachodni i zachodni, powodujący zawieje i zamiecie śnieżne.

Poleć ten artykuł na portalu społecznościowym

euslugi baner

program pos banner ogolny 750x200

Organizacje, miasta i stowarzyszenia partnerskie

                      zgzz2   

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!