Ulica Jana Pawła II – zmiany w organizacji ruchu 

Transport Ciężarowy Eugeniusz Kuśnierz zawiadamia, iż z dniem 04.10.2023 roku rozpoczną się roboty związane z przebudową drogi gminnej ul. Jana Pawła II w Zawidowie, które będą prowadzone z koniecznością zajmowana jezdni oraz wprowadzenia utrudnień dla ruchu pojazdów i pieszych na drodze.

W związku z rozpoczęciem inwestycji pn. „Przebudowa Jana Pawła II w Zawidowie” firma Transport Ciężarowy Eugeniusz Kuśnierz informuje o zamknięciu ul. Jana Pawła II na odcinku od Placu Zwycięstwa do ul. Strzeleckiej oraz od ul. Jana Pawła II na odcinku od ul. Strzeleckiej do końca miejscowości Zawidów.

Wjazd na ul. Jana Pawła II będzie możliwy tylko dla mieszkańców i obsługi budowy. Dla pojazdów do 3,5t wprowadzony zostanie objazd od ul. Strzeleckiej: ul. Starozawidowską, Niecałą i Tęczową.

Od strony najazdowych na ul. Zgorzeleckiej i na wjeździe do miasta Zawidów od strony miejscowości Stary Zawidów zostanie ustawione oznakowanie informujące kierowców pojazdów ponad 3,5t o zamkniętej drodze i o zalecanym OBJEŹDZIE PRZEZ MIEJSCOWOŚCI RADZIMÓW I BIERNĄ.

Prace związane z przebudową drogi będą realizowane do czerwca 2024r. 

Skip to content