Spis Powszechny. Jak wziąć udział w loterii. Nagrody. Zasady

Trwa Narodowy Spis Powszechny. Spisać się można przez Internet, telefon lub bezpośrednio u rachmistrza. Ze względu na pandemię zaleca się korzystanie ze spisu drogą elektroniczną. Udział w spisie jest obowiązkowy. Za odmowę grozi sroga kara. Ale nie taki diabeł straszny jak go malują. Za udział w spisie są też cenne nagrody warte ponad 2 miliony złotych. Jak wziąć udział w loterii i co konkretnie można wygrać?

Spis powszechny ruszył 1 kwietnia. Za udział w spisie przewidziane są nagrody. Niebawem ruszy „Loteria Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021”. Przyjmowanie zgłoszeń do loterii rusza 22 kwietnia 2021 roku. 

Loteria spisu powszechnego

W ramach Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań zorganizowano loterię, która ma zachęcić do powszechnego spisu. 

Do udziału w loterii uprawnione są pełnoletnie osoby fizyczne, które spiszą się za pośrednictwem interaktywnej aplikacji dostępnej na stronie internetowej. Pamiętaj, by zachować wiadomość z 10 znakowym kodem potwierdzającym dokonanie samospisu. Będzie on potrzebny do udziału w loterii. Okres promocyjny uprawniający do zgłoszenia się do loterii promocyjnej trwa od 1 kwietnia 2021 r. do 30 czerwca 2021 r., a okres przyjmowania zgłoszeń trwa od 22 kwietnia 2021 r. do 7 lipca 2021 r.

Aby wziąć udział w loterii, uczestnik musi:

  • w okresie promocyjnym, dokonać samospisu przy użyciu aplikacji
  • zachować kod potwierdzający dokonanie samospisu
  • w okresie przyjmowania zgłoszeń dokonać prawidłowego zgłoszenia za pośrednictwem strony internetowej spis.gov.pl

Co można wygrać w loterii? 

Całkowita wartość puli nagród przeznaczonych przez organizatora „Loterii Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021” na wygrane wynosi 2.183.984,00 zł brutto. W loterii przewidziano 1.456 nagród. 

Nagroda główna to auto Toyota Yaris o wartości 65.749,00 zł brutto wraz z polisą ubezpieczeniową obejmującą roczny pakiet ubezpieczeniowy składający się z OC/AC/NW oraz ASSISTANCE 24h, AC pełne z ryzykiem kradzieży o wartości 3.100,00 zł brutto wraz z dodatkową kwotą pieniężną przeznaczoną na poczet podatku w wysokości 7.650,00 zł. Łączna wartość nagrody to 76.499,00 zł. Organizator przewidział 16 nagród głównych w loterii.

Jest także nagroda I stopnia w postaci karty przedpłaconej o wartości 1.000,00 zł brutto. Organizator przewidział 480 takich nagród. Jest jeszcze nagroda II stopnia w postaci karty przedpłaconej o wartości 500,00 brutto. Organizator przewidział 960 takich nagród.

Losowanie nagród głównych (samochodów)

Losowanie nagród głównych (samochodów) odbywa się w dniu 14 lipca 2021r. spośród wszystkich prawidłowych zgłoszeń oddanych przez uczestników w całym okresie przyjmowania zgłoszeń. Dane zgłoszenie bierze udział w jednym losowaniu nagród głównych. A losowania nagród I i II stopnia odbywają się w różnych terminach od 22 kwietnia do 9 lipca.

niebieski baner z informacjami o spisie
Skip to content