Zawidów dla Ukrainy. Przed nami niezwykły koncert połączony z kiermaszem 

W najbliższą niedzielę, 1 maja br. na rynku w Zawidowie odbędzie się koncert charytatywny pn. „Zawidów dla Ukrainy”. Podczas koncertu będzie można usłyszeć muzykę różnych gatunków, a także kupić smaczne potrawy na kiermaszu, który odbędzie się w trakcie koncertu. Całkowity dochód z kiermaszu, organizator – Ośrodek Kultury w Zawidowie przekaże obywatelom Ukrainy przebywającym w Zawidowie za pośrednictwem Caritas Zawidów. 

Przed nami długi majowy weekend. Warto w tym czasie nie tylko odpocząć, ale i zrobić coś dobrego, na przykład przyjść w niedzielę (1.05) na zawidowski rynek, gdzie odbędzie się niezwykły koncert połączony z kiermaszem charytatywnym. Początek koncertu i kiermaszu o godzinie 15.00.

Na scenie wystąpią:

  • Jarzębina z Zawidowa w repertuarze pieśni kresowych i folkowych,
  • Ernestyna Adamowicz, występ solowy,
  • Zespół Kameralny Klassik Modern z koncertem pt. „Modlitwa za Ukrainę”.

W trakcie koncertu odbędzie się także kiermasz, na którym będzie można kupić np. domowe ciasto, kawę, gofry, koktajle, kiełbaski z ogniska, pajdy chleba ze smalcem, czy barszcz ukraiński.  Na dzieci czekać natomiast animatorki, które zrobią maluchom kolorowe warkoczyki i pomalują buźki. Będą także rozmaite kolorowanki, dmuchany zamek i wata cukrowa. 

Całkowity dochód z kiermaszu przeznaczony zostanie na rzecz obywateli Ukrainy, którzy aktualnie przebywają w Zawidowie. 

Plakat promocyjny


Skip to content