Zawidowska piłka ze wsparciem finansowym od Grupy PGE

Klub Sportowy Piast Zawidów odnotował istotny krok w swoim rozwoju, nawiązując współpracę z renomowanym sponsorem, firmą PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna. To partnerstwo otwiera przed klubem nowe perspektywy, szczególnie w kontekście rozwoju grup młodzieżowych.

Otrzymane wsparcie finansowe zainwestowane będzie w kluczowe obszary działalności klubu. Zakup nowoczesnego sprzętu sportowego pozwoli na profesjonalne szkolenie młodych talentów, a pokrycie kosztów transportu na mecze i turnieje umożliwi uczestnictwo w różnorodnych zawodach. Dodatkowo, pozyskane środki wesprą klubowe wydatki bieżące, co jest istotne dla stabilności funkcjonowania.

Dzięki zaufaniu ze strony PGE, Klub Sportowy Piast Zawidów może skupić się na doskonaleniu warunków szkoleniowych, rozwijaniu pasji młodych adeptów piłki nożnej oraz budowaniu silnej i zintegrowanej społeczności sportowej. To ważny krok w kierunku budowania lokalnej siły sportowej i wzmacniania więzi społecznych poprzez aktywność fizyczną i rywalizację sportową.

Logo PGE na białym tle, nad napisem dwa półkola czerwone i pomarańczowe. Pod spodem niebieski napis PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna.
Klub Sportowy Piast Zawidów ma nowego sponsora
Skip to content