W środę startują piłkarskie talenty w Zawidowie!

Przyszłych piłkarzy zapraszamy w środę (6.11) na stadion miejski w Zawidowie oraz obiekt sportowy przy Ośrodku Kultury, gdzie trenerzy Trenerzy 4Max Academy zadbają o rozwój piłkarski dzieci. Projekt potrwa do 7 grudnia.

Projekt „Piłkarskie Talenty” to bezpłatne szkolenie piłkarskie dzieci w wieku 13-14 lat (r. 2005/2006) i 10-11 lat (r. 2008/2009) w piłce nożnej, organizowane na obiektach miejskich KS Piast Zawidów i Ośrodka Kultury w Zawidowie

Dla kogo?

Zajęcia przeznaczone są dla najlepszych chłopców w rocznikach 2005-2006 i 2008-2009 z Zawidowa, Zgorzelca, Bogatyni, Lubania oraz okolicznych miejscowości. W wyniku naboru i selekcji zostaną utworzone dwie 16 osobowe grupy, którym zostanie przeprowadzone po 5 jednostek treningowych.

Kadra trenerska

Zajęcia prowadzą trenerzy Damian Ryż (UEFA B) i Łukasz Duduć (UEFA A), pracujący na co dzień z uzdolnionymi dziećmi w strukturach 4Max Academy.

Dodatkowe informacje

Na zakończenie projektu chłopcy rozegrają mecz kontrolny z topowym zespołem, jednej z Akademii Piłkarskich (okolice grudnia). Zajęcia organizowane w ramach „Piłkarskich Talentów” to treningi typowo piłkarskie, prowadzone z najlepszymi zawodnikami, w celu podniesienia jakości szkolenia.

Dzieci na pierwszym treningu w ramach „Piłkarskich talentów”
Uczestnicy projektu „Piłkarskie Talenty”
Skip to content