Spotkanie świąteczno-noworoczne zawidowskich seniorów 2020

W ubiegłą niedzielę (19.01.) zawidowscy seniorzy uczcili Nowy Rok i minione święta w towarzystwie władz samorządowych, księdza proboszcza oraz Stanisława Żuka, posła na Sejm RP, który przybył na uroczystość prosto z obrad parlamentarnych. Impreza odbyła się w sali widowiskowej Ośrodka Kultury w Zawidowie. 

Jak co roku zawidowscy seniorzy z uśmiechem na twarzy i werwą do życia spotkali się w sali widowiskowej Ośrodka Kultury, by powitać Nowy Rok i uczcić minione święta smacznym poczęstunkiem i lampką szampana.  Seniorzy połamali się opłatkiem i życzyli sobie przede wszystkim zdrowia. Zdrowia i pogody ducha życzyli seniorom także – burmistrz miasta, Robert Łężny, poseł na Sejm RP Stanisław Żuk, przewodniczący RM, Rafał Ryż, kierownik MOPS, Anna Kozłowska, dyrektor Ośrodka Kultury, Konrad Tkaczyk, oraz proboszcz parafii w Zawidowie, Zbigniew Karaban.

Coroczne święto seniorów to znakomita okazja do wzruszających spotkań, dobrej zabawy, a także tańca i śpiewu, które odbywają się przy akompaniamencie rodzimych artystów.  

Organizatorami corocznej imprezy świąteczno-noworocznej są Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej, Ośrodek Kultury w Zawidowie oraz Związek Emerytów i Rencistów Koło w Zawidowie.

Skip to content