Zawidów: Informacja dla osób chętnych do pracy w komisjach wyborczych

Urząd Miejski w Zawidowie informuje osoby zainteresowane pracą w komisjach wyborczych, iż zgłoszenia kandydatów na członków komisji wyborczych w wyborach Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej może zostać przesłane za pośrednictwem poczty elektronicznej. Zobacz więcej.

W związku z rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 20 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii (Dz. U. poz. 491 i 522), tj. z uwagi na ogłoszenie na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii w związku z zakażeniami wirusem SARS-CoV-2, w celu ograniczenia osobistego kontaktu z pracownikami Urzędu w Zawidowie uprzejmie informujemy, iż zgłoszenie kandydatów na członków komisji wyborczych w wyborach Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej może zostać przesłane (najpóźniej do 10 kwietnia 2020 r. do godz. 14.00) w formie skanu, za pośrednictwem poczty elektronicznej: sekretarz@zawidow.eu.

 Urzędnik w wiadomości zwrotnej potwierdzi otrzymanie zgłoszenia.

Zgodnie ze stanowiskiem Państwowej Komisji Wyborczej z dnia 26 marca 2020 r. w sprawie zgłoszeń kandydatów na członków obwodowych komisji wyborczych w przypadku wysłania zgłoszenia pocztą lub skanem za pośrednictwem poczty elektronicznej dopuszczalne jest uwierzytelnienie kopii upoważnienia pełnomocnika wyborczego do zgłoszenia kandydatów przez osobę zgłaszającą kandydatów, a nie przez pełnomocnika wyborczego.

Informacje udzielane są także pod numerem telefonu 75 77 88 282 wew. 101 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej sekretarz@zawidow.eu . 

Skip to content