Droga młodzieży! Ta wiosna będzie inna niż pozostałe…

Nie oszukujmy się, powiedzmy sobie prawdę. Wiosna 2020 roku będzie INNA dla nas WSZYSTKICH, ale to do Was młodzi zawidowianie kierujmy ten apel!

Prosimy, zostańcie w domu! Zadbajcie o siebie, swoich rodziców, dziadków, przyjaciół i znajomych. Nie wychodźcie z domu! Zróbcie to dla tych, których kochacie i lubicie. Jeśli wdaje się Wam, że koronawirus to zwykła grypa, która atakuje tylko starszych ludzi – jesteście w błędzie! Ten niebezpieczny wirus nie zagląda do Waszych dowodów osobistych, nie atakuje Waszej metryki, ale Wasze organizmy. Jeśli macie słabą odporność – zachorujecie, jeśli jesteście zdrowi i silni, przejdziecie to zakażenie prawdopodobnie bezobjawowo.

W konsekwencji jednak koronawirusa przyniesiecie do domu i zachorują Wasi najbliżsi, czyli osoby dla których jesteście sensem w życiu.

Jeszcze raz prosimy – nie spotykajcie się grupowo na mieście, w domach i na imprezach…Nie ryzykujcie! Niech Wiosna 2020 roku będzie z Wami! W domu…

Bądźmy wszyscy ostrożni i stosujmy się do nowych zasad! Zwłaszcza, że największa fala zachorowań przed nami!

UWAGA!

Rząd wprowadza kolejne ograniczenia w związku z koronawirusem. Od 1 kwietnia do odwołania każda osoba do 18 roku życia z domu wyjdzie tylko pod opieką dorosłego opiekuna, a parki, bulwary i deptaki będą zamknięte. Za złamanie zakazów grozi kara od 5 do nawet 30 tys. zł.

Więcej [TU]

Skip to content