Dzień Edukacji Narodowej 2020

Życzenia od Burmistrza Miasta Zawidów oraz Przewodniczącego Rady Miejskiej.

Szanowni Nauczyciele i Wychowawcy, składamy Wam – wszystkim Pedagogom ze Szkoły Podstawowej oraz Przedszkola Publicznego w Zawidowie najserdeczniejsze życzenia zdrowia, cierpliwości i niezmiennej wiary we własne siły i ideały. 

Życzymy, aby praca, którą Państwo wykonujecie, była otaczana szacunkiem, uznaniem i życzliwością Państwa wychowanków i ich rodzin.

O tym, jak ważną rolę pełnicie przekonaliśmy się szczególnie okresie nauki zdalnej, kiedy łatwo było o zwątpienie i panikę. Na próbę wystawiona została Państwa cierpliwość i opanowanie, cechy niezwykle ważne w czasie kryzysu. To one okazały się kluczowe na linii uczeń-szkoła. Państwa spokój i kompetencje pomogły zdezorientowanym dzieciom opanować niełatwą lekcję komunikacji na odległość. Działaliście jak jeden sprawny organizm, skutecznie i metodycznie. Za to należą się Wam słowa najwyższego uznania i szacunku. 

Przed nami kolejne niełatwe miesiące, kolejna lekcja cierpliwości i dyscypliny, a także społecznej odpowiedzialności. Jesteśmy przekonani że pod Państwa opiekuńczym parasolem nasi uczniowie będą bezpieczni, ciągle ciekawi świata i ludzi, zdeterminowani by odkrywać nowe ścieżki wiedzy i odważnie spełniać swoje marzenia. 

Składamy najwyższe wyrazy szacunku i uznania!

Rafał Ryż – Przewodniczący Rady Miejskiej, Robert Łężny – Burmistrz Miasta ZawidówFoto: freepik.com

Skip to content