Do OK powróciły zajęcia popołudniowe dla najmłodszych

Po wielomiesięcznej przerwie, spowodowanej trudną sytuacją epidemiologiczną w kraju, do Ośrodka Kultury w Zawidowie powróciły zajęcia popołudniowe dla najmłodszych. Dzieci ponownie mogą uczestniczyć w zajęciach plastycznych, grach i zabawach. Mimo zwolnienia tempa pandemii zajęcia nadal odbywają się w pełnym reżimie sanitarnym.

Kilka dni temu animatorzy z Ośrodka Kultury w Zawidowie ponownie powitali dzieci na zajęciach popołudniowych, które powróciły po wielomiesięcznej przerwie. Znowu można porysować, spotkać się ze znajomymi i twórczo pobawić. I choć sytuacja pandemiczna w kraju się uspokoiła, to spotkania dzieci w OK nadal prowadzone są w pełnym reżimie sanitarnym, zgodnie z obowiązującymi przepisami. 

Ze względu na olbrzymie zainteresowanie ofertą zajęć popołudniowych, jesteśmy zmuszeni wprowadzić zapisy oraz limity uczestników. Limit to aktualnie 10 dzieci od 5 roku życia, decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisy prowadzimy wyłącznie telefonicznie w godzinach 08:00 – 15:30 w sekretariacie pod nr tel: 75 77 88 336 – informują animatorzy z OK. 

Zajęcia są bezpłatne i odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach od 16.00 do 19.00. 

Baner informacyjno-promujący
Skip to content