Każdy ma swojego anioła”- letni konkurs fotograficzny. Edycja 2022

Każdy ma swojego anioła”, pod takim hasłem Miasto ogłasza letni konkurs fotograficzny, edycja 2022, dla wszystkich którzy lubią robić zdjęcia. Jak wziąć udział w konkursie? Wystarczy sfotografować postać anioła – oryginalną, interesującą lub po prostu wyjątkowo ładną i przesłać drogą elektroniczną do UM w Zawidowie. Autorzy 3 najciekawszych fotografii otrzymają atrakcyjne nagrody.

Lato to fantastyczny moment na podróżowanie i fotografowanie. Dziś niemal z każdej podróży przywozimy wspomnienia, które uwieczniamy w kadrze aparatu, najczęściej telefonicznego. Takie mamy czasy, że bez zdjęcia i telefonu ani rusz. I dobrze, bo mamy dla Was letni konkurs fotograficzny, w którym możecie wygrać atrakcyjne nagrody. 

Zawidów, jako „Miasto Anioła” ceni sobie jego wizerunek w każdej postaci – na obrazach, pocztówkach, w biżuterii a nawet tatuażu. Na swojej drodze spotkacie na pewno mnóstwo aniołów – spacerując morskich deptakiem, odwiedzając miejskie kramiki czy galerie. 

Jeśli spotkacie interesującego anioła, zróbcie mu zdjęcie i prześlijcie mailowo na adres: promocja@zawidow.eu. Nie zapomnijcie podać swojego imienia i nazwiska. Każdy uczestnik może nadesłać od 2- 3 zdjęć. Jury dokona wstępnej weryfikacji, a werdyktu dokonają sami mieszkańcy, prace poddamy bowiem pod ich głosowanie.

Gdziekolwiek pojawi się anielski wizerunek i a zrobi na Was wrażenie -fotografujcie! Autorów najciekawszych prac nagrodzimy atrakcyjnymi nagrodami.

Na prace konkursowe czekamy do 26 września. Rozstrzygniecie konkursu nastąpi 30 września. 

Przypominamy, że laureatami poprzednich edycji konkursu byli – pani Agata Maruszewska oraz pan Jerzy Stankiewicz.

Skip to content