Sprzedaż węgla kamiennego z Polskiej Grupy Górniczej – wnioski

Gmina Zawidów będzie pośredniczyć w sprzedaży węgla kamiennego z Polskiej Grupy Górniczej z siedzibą w Katowicach. Zgodnie z ofertą węgiel będzie pochodził z Kopalni ROW Ruch Chwałowice – Pieklorz Ekogroszek, oraz Jankowice i Marcel – orzech. 

W związku z powyższym mieszkańcy mogą składać wnioski o zakup preferencyjny paliwa stałego w Urzędzie Miejskim w Zawidowie. Miasto wyznaczyło 2 składy węgla do dystrybucji tj. Izo-Mar Izabela Maziarczyk ul. Szybów oraz PHUT Edward Słowiński przy ul. Wilczej. Węgiel niezależnie od asortymentu sprzedawany będzie w cenie 2000 zł brutto przy odbiorze bezpośrednio na składzie. Cena ta nie obejmuje ewentualnego workowania i dowozu ze składu do miejsca zamieszkania.

Przed odbiorem węgla konieczna będzie wpłata całej kwoty należnej za zamówiony węgiel na konto Urzędu Miejskiego. W przypadku rezygnacji, ale tylko przed jego załadunkiem na składzie, zaliczka ta będzie zwracana w całości.

O terminie odbioru , a co za tym idzie o konieczności dokonania wpłaty, każda osoba składająca wniosek zostanie poinformowana telefonicznie lub na podany email. Realizacja zakupu odbywać się będzie zgodnie z kolejnością zgłoszeń wstępnych deklaracji w terminach dostaw przez dystrybutora. 

Wnioski można składać osobiście w Urzędzie Miejskim pokój nr 1 lub 2 od dnia 15 listopada. W najbliższą środę i czwartek przyjmowanie wniosków odbywać się będzie dodatkowo do godz. 17:00.

Wniosek można pobrać także na platformie EBOI GM Zawidów.

Skip to content