W zawidowskim magistracie zakończył się remont

Przez blisko miesiąc trwał remont klatki schodowej, korytarzy i sanitariatów w Urzędzie Miejskim w Zawidowie. W ubiegłym roku przeprowadzono także remont pomieszczeń biurowych. Jasne wnętrza i odświeżone korytarze wprowadziły dużo optymizmu w urzędowe progi.

Rok temu pomieszczenia biurowe, a w tym korytarze, klatka schodowa i toalety. Zawidowski magistrat przeprowadził gruntowny remont całego budynku, po raz pierwszy od bardzo wielu lat.

Przez blisko miesiąc firma remontowa prowadziła roboty wewnątrz budynku. Na klatce schodowej i korytarzach budowlańcy położyli gładzie gipsowe, zagruntowali i pomalowali dwukrotnie ściany oraz wykonali lamperię z tynku mozaikowego. W łazienkach wymienili posadzki, poprawili ściany i zamontowali nową armaturę sanitarną.

W trakcie ubiegłorocznego remontu budowlańcy odświeżyli niemal wszystkie pomieszczenia biurowe. Wyrównali i odmalowali ściany oraz poprawili parkiety. Zamontowali także nową instalację elektryczną i położyli kilometry kabli sieci komputerowej wraz z zasilaniem.

– Ten remont potrzebny był już dawna, ale ciągle go przekładaliśmy, ze względu na inne bardziej palące potrzeby – mówi R. Łężny, burmistrz. W końcu jednak udało się nam tym zająć. Inwestycję podzieliliśmy na 2 etapy, aby łatwiej było sfinansować zadanie i nie zakłócać normalnej pracy urzędu – informuje gospodarz miasta. Przed nami jeszcze remont wejścia do budynku i dostosowanie go do potrzeb osób niepełnosprawnych.

no images were found

Skip to content