„Każdy ma swojego anioła”. Edycja 2023

Każdy ma swojego anioła”, pod takim hasłem Miasto ogłasza letni konkurs fotograficzny, dla wszystkich którzy lubią robić zdjęcia.

Lato to fantastyczny moment na podróżowanie i fotografowanie. Dziś niemal z każdej podróży przywozimy wspomnienia, które uwieczniamy w kadrze aparatu, najczęściej telefonicznego. Takie mamy czasy, że bez zdjęcia i telefonu ani rusz. I dobrze, bo mamy dla Was letni konkurs, którym możecie wygrać atrakcyjne nagrody. 

Zawidów, jako „Miasto Anioła” ceni sobie jego wizerunek w każdej postaci – na obrazach, pocztówkach, elementach biżuterii, figurkach, brelokach, a nawet tatuażach, etc. Na swojej drodze spotkacie na pewno mnóstwo aniołów – spacerując morskich deptakiem, odwiedzając miejskie kramiki czy galerie.

Jak wziąć udział w konkursie?

Wystarczy sfotografować postać anioła – oryginalną, interesującą lub po prostu wyjątkowo ładną i przesłać drogą elektroniczną do UM w Zawidowie. Autorzy 3 najciekawszych fotografii otrzymają atrakcyjne nagrody.

Wystarczy zatem sfotografować jego postać bądź majestatyczne skrzydła i przesłać drogą elektroniczną do UM w Zawidowie na adres promocja@zawidow.eu

Nagrody w konkursie

Autorzy 3 najciekawszych fotografii otrzymają atrakcyjne nagrody. W tamtym roku były to: voucher na profesjonalną sesję zdjęciową w plenerze, nowoczesny, wielofunkcyjny power bank oraz słuchawki bezprzewodowe. Warto wziąć udział w konkursie, albowiem i teraz nie zabraknie równie atrakcyjnych nagród.

Ważne informacje dla uczestników

Autorzy zdjęć proszeni są o podanie swojego imienia i nazwiska. Każdy uczestnik może nadesłać od 2- 3 zdjęć. Jury dokona wstępnej weryfikacji, ale o tym które zdjęcie okaże się najlepsze, zdecydują Internauci.

Do kiedy trwa konkurs?

Konkurs startuje już dzisiaj tj. 4 lipca br. Na prace konkursowe czekamy do 25 września br. Rozstrzygniecie konkursu nastąpi 29 września 2023.

Skip to content