Ośrodek Kultury w Zawidowie zaprasza na muzyczne wydarzenie jesieni!

Ośrodek Kultury w Zawidowie zaprasza na muzyczne wydarzenie jesieni, koncert muzyki klasycznej „Chopin przez Dolny Śląsk”. W podróż pełną emocji i artystycznego zauroczenia zabierze publiczność znakomita Orkiestra Karkonoskiej Filharmonii Kameralnej oraz wybitny polski pianista Gracjan Szymczak. Koncert odbędzie się 17 września o godz.16:00 w Kościele pw. św. Józefa Rzemieślnika w Zawidowie. Wstęp wolny.

Koncert to połączenie doskonałego wykonania i magicznych dźwięków muzyki Fryderyka Chopina. Podczas muzycznej uczty usłyszymy różnorodny repertuar, m.in. utwory takie jak „Legende” H. Wieniawskiego, taneczne „Polonez A-dur” i „Walc Des-dur” Fryderyka Chopina, wyraziste dzieło F. Schuberta „Król Olch” oraz niesamowity „Koncert fortepianowy e-moll Op. 11” Chopina. Na niezwykłej scenie wystąpi aż 16 wybitnych muzyków! 

Projekt muzyczny pn. „Chopin przez Dolny Śląsk” realizowany jest dzięki wsparciu finansowemu Fundacji PZU. Pierwszy z sześciu zaplanowanych koncertów odbędzie się w Zawidowie. 

Na koncert zapraszamy w imieniu organizatora oraz Karkonoskiej Filharmonii Kameralnej!

Termin i godzina: niedziela, 17 września br., godz.16:00

Miejsce: Kościół parafialny pw. św. Józefa Rzemieślnika w Zawidowie.

Wstęp wolny!

Zaproszenie na koncert
Skip to content