Niebawem rozpoczną się ferie. Zobacz ofertę Ośrodka Kultury w Zawidowie

Zapraszamy dzieci i młodzież do spędzenia ferii z Ośrodkiem Kultury w Zawidowie. Będzie to czas pełen ciekawych, twórczych i aktywnych zajęć. Ferie odbędą się w dwóch terminach.

Jeszcze chwila i uczniowie rozpoczną zimowe ferie. Ciekawą ofertę zajęć przygotował dla nich Ośrodek Kultury w Zawidowie. Tegoroczna, zimowa przerwa w nauce odbędzie się pod hasłem „Zdrowe i bezpieczne ferie bez uzależnień”. Zajęcia odbywać się będą codziennie w godzinach od 10:00 – 14:00 w w dwóch terminach:

  • 15.01. – 19.01. dla dzieci w wieku 6 – 10 lat,
  • 22.01. – 26.01. dla młodzieży w wieku 11 – 16 lat.

Uczestnictwo w zajęciach jest bezpłatne, jednak wyjazdy będą częściowo finansowane przez rodzica/opiekuna. Zapisy telefoniczne są przyjmowane pod numerem 75 77 88 336 w godzinach 8:00 – 16:00. Zapisy są równoległe na oba terminy, a decyduje kolejność zgłoszeń. Liczba miejsc jest ograniczona.

Zgoda na uczestnictwo w feriach dostępna jest do pobrania na stronie https://ok.zawidow.pl/ lub można ją odebrać osobiście w sekretariacie Ośrodka Kultury. Skany dokumentów można przesłać na adres biuro@ok.zawidow.eu lub dostarczyć osobiście do sekretariatu. Dokumenty należy dostarczyć najpóźniej w dniu rozpoczęcia zajęć.

Szczegóły na plakacie:

Plakat promocyjny
Skip to content