SP w Zawidowie: zapisy do „zerówki”

Szkoła Podstawowa w Zawidowie rozpoczęła nabór dzieci do klasy zerowej na rok szkolny 2019/2020. Rodzice zainteresowani zapisaniem swoich pociech do szkolnej „zerówki” mogą obejrzeć klasy i pomieszczenia, w których dzieci będą się bawić i uczyć.

W ramach zajęć dzieci mają do dyspozycji nowoczesne, multimedialne sale. W każdej jest kącik zabaw i funkcjonalne ławki do nauki. Zabawa plus nauka to świetnie spędzony czas.

Przestronne korytarze, własne szafki, nowoczesne i zadbane łazienki stwarzają, że dzieci czują się komfortowo i bezpiecznie. Zajęcia ruchowe realizowane są w nowoczesnej sali sportowej, do której „zerówkowicze” mają nieograniczony dostęp. W ciepłe dni do wykorzystania są place zabaw na świeżym powietrzu i wielofunkcyjne boisko szkolne z bezpieczną nawierzchnią.

Każde dziecko po zajęciach ma możliwość uczęszczania do świetlicy szkolnej i korzystania z obiadów. Świetlica szkolna jest bogato wyposażona oraz posiada własny pokój zabaw. Czynna jest codziennie do godziny 16.00. Dzieci podczas pobytu w świetlicy są pod stałą opieką wykwalifikowanej kadry nauczycielskiej.

Rok w „zerówce” to czas wspaniałej zabawy, nauki i oswajania ze szkołą. Dziecko bardzo dobrze poznaje środowisko szkoły i pierwsza klasę rozpoczyna już bez stresu związanego z nowym otoczeniem.

Więcej informacji w sekretariacie Szkoły Podstawowej.


Skip to content