Niebawem ferie zimowe. Zobacz ofertę Ośrodka Kultury w Zawidowie!

Jak co roku Ośrodek Kultury w Zawidowie przygotował program ferii zimowych dla dzieci i młodzieży szkolnej. Zajęcia będą odbywały się od poniedziałku do piątku w godzinach 11.00 – 14.00. Pracownicy przygotowali wiele atrakcji. Młodych mieszkańców Zawidowa z pewnością nie dopadnie nuda! Będzie w czym wybierać, każdy znajdzie dla siebie atrakcyjne zajęcie.

Ośrodek Kultury w Zawidowie zaprasza dzieci i młodzież szkolną na zajęcia do Ośrodka Kultury, które odbędą się w II turnusach:

  • 13.02. – 17.02. – w wieku 6 – 10 lat,
  • 20.02. – 24.02. – w wieku 11 – 16 lat.

Zimowy odpoczynek w OK to warsztaty kreatywne, gry i zabawy ruchowe, wyjazdy na seanse filmowe, łyżwy w Łagowskim Obiekcie Sportowym, a także zabawy w glinie i samodzielne tworzenie świec. 

Zajęcia są bezpłatne, wyjazdy w części finansowane przez rodzica/opiekuna.

Zapisy osobiście lub telefoniczne, 75 77 88 336, w dniach 03.02. – 10.02. w godz. 08:00 – 16:00. Organizator równolegle zapisuje na dwa turnusy.

Decyduje kolejność zgłoszeń! Liczba miejsc ograniczona.

Niezbędne dokumenty do pobrania na stronie www.ok.zawidow.pl lub w sekretariacie OK. Skany dokumentów można również przesłać na adres biuro@ok.zawidow.eu lub dostarczyć osobiście do sekretariatu Ośrodka Kultury, najpóźniej w pierwszym dniu pierwszych zajęć.

Serdecznie zapraszamy w imieniu Organizatora!

Dokładny program zajęć na plakacie:

Plakat promujący ofertę tegorocznych zajęć w OK
Skip to content