Ogłoszenie o pracę: specjalista ds. obsługi Programu „Czyste Powietrze”

Praca z ludźmi sprawia Ci przyjemność? Interesujesz się ochroną środowiska, a nowe wyzwania motywują Cię do działania? Zagadnienia z różnych dziedzin nie są dla Ciebie trudnością, a okazją do zdobycia nowego doświadczenia? A więcta oferta pracy skierowana do Ciebie!

Zgorzelecki Zklaster poszukuje pracownika do punktu konsultacyjno-informacyjnego Programu Czyste Powietrze.

O Programie

Czyste Powietrze” to pierwszy ogólnopolski program dopłat do wymiany starych pieców oraz docieplenia domów jednorodzinnych. Celem programu jest przede wszystkim walka ze smogiem poprzez wymianę nieefektywnych i nieekologicznych źródeł ciepła.

Czym będziesz się zajmować?

Przede wszystkim doradzaniem zainteresowanym osobom, którzy chcieliby skorzystać z dofinansowania, a także sporządzaniem dokumentacji związanej z rozliczeniem programu. Ponadto, będziesz obsługiwał wnioski o dofinansowanie, jak i wnioski o płatność w ramach programu.

Wymagania co do pracownika na tym stanowisku
  • Wykształcenie – co najmniej średnie,
  • Znajomość obsługi komputera, w tym pakietu MS Office, w szczególności Word i Excel,
  • Umiejętności interpersonalne i pisemne,
  • Wysoka kultura osobista,
  • Prawo jazdy kat. B / własny samochód,
  • Rzetelność i dokładność,
  • Umiejętność wykorzystywania, zdobywania wiedzy i pozyskiwania informacji.

Jeśli chcesz mieć wpływ na zmiany w najbliższym otoczeniu, być częścią większego projektu i dążyć do zdobycia nowych umiejętności i doświadczenia wyślij do nas CV na adres e-mail zklaster@zklaster.org

Zgorzelecki Klaster Rozwoju Odnawialnych Źródeł Energii i Efektywności Energetycznej Siedziba: ul. Lubańska 9a 59-900 Zgorzelec

http://www.zklaster.org/

Skip to content