32. Finał WOŚP. W zawidowskim sztabie trwają gorączkowe przygotowania

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy (WOŚP) zbliża się wielkimi krokami, a w zawidowskim sztabie trwają gorączkowe przygotowania do 32. edycji. Tegoroczna akcja ma na celu zebranie środków na zakup urządzeń dla oddziałów pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych. Planowany termin to 28 stycznia tego roku, ale już teraz można dołączyć do zbiórki pieniędzy.

Konrad Tkaczyk, szef zawidowskiego sztabu WOŚP, informuje, że przygotowania do finału idą zgodnie z planem. W tym roku, podobnie jak poprzednio, istnieje możliwość wsparcia orkiestry poprzez wpłaty elektroniczne. W tym celu uruchomiono sztabową eSkarbonkę, do której można wpłacać dowolne datki na cele akcji.

Procedura jest bardzo prosta:

  • Odwiedź stronę [TU]
  • Wpisz kwotę, którą chcesz przekazać,
  • Wybierz preferowaną metodę płatności. I gotowe.

Dodatkowo, zawidowski sztab zadbał o to, aby w różnych punktach miasta pojawiły się stacjonarne puszki, do których można wrzucić pieniądze. Miejsca te to:

  1. Bistro Carlo,
  2. Pizzeria La Sorpresa,
  3. Sklep spożywczy „Chatka”,
  4. Sklep spożywczy „Olimpia”,
  5. Sklep spożywczy „M&G” (ul. Budowlanych).

Wpłaty online do eSkarbonki oraz wrzucanie pieniędzy do puszek to skuteczne sposoby wsparcia akcji. Zbliżająca się niedzielna licytacja będzie doskonałą okazją do spieniężenia gadżetów, dlatego zawidowski sztab zachęca do przynoszenia nowych, atrakcyjnych przedmiotów. Licytacja odbędzie się za 3 tygodnie, 28 stycznia.

Jeśli masz coś ciekawego do przekazania na licytację, przenieś to do zawidowskiego sztabu WOŚP. Razem możemy wykazać się życzliwością i dobrocią, wspólnie wspierając szczytny cel akcji. Warto pomagać!

Foto: https://www.wosp.org.pl

Skip to content