Dzień Dziecka w Zawidowie! 

Zbliża się ulubione święto wszystkich dzieci. Zapraszamy zarówno tych najmłodszych, jak i nieco starszych w niedzielę, 2 czerwca do Parku Miejskiego! To będzie prawdziwe wesołe miasteczko, pełne atrakcji i niezapomnianych chwil. Czekają na Was dmuchańce, karuzele, konkursy z nagrodami, ścianki wspinaczkowe, a także wiele pyszności w strefie gastronomicznej. Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji na świetną zabawę w gronie rodziny i przyjaciół! Do zobaczenia!

W programie m.in.: park rozrywki: dmuchańce, karuzela, basenik z kulkami, gokarty, ścianka wspinaczkowa, przejażdżki konne, kolory Holi, DIY- tworzenie spersonalizowanych breloków, zabawy z zawidowskimi harcerzami i strażakami, kolorowe warkoczyki, balonowe zwierzątka. A także występ podopiecznych ze Studia Piosenki Magdaleny Januszkiewicz-Buras, występ taneczny dzieci ze Studia Tańca MAR-KO. 

Wszystkie dmuchańce i atrakcje dla dzieci będą ZA DARMO! 

Ponadto: potrawy z grilla, lody, zimne napoje, wata cukrowa, popcorn, kukurydza, frytki, zapiekanki, przysmak świętokrzyski oraz kramiki z zabawkami (catering płatny).

Impreza potrwa od godziny 14:00 – 18:00.

Organizatorem Dnia Dziecka jest Ośrodek Kultury w Zawidowie.

Dzień Dziecka 2024 w Zawidowie
Skip to content