Letnia przygoda z Ośrodkiem Kultury!

Jak co roku Ośrodek Kultury przygotował dzieciom i młodzieży ciekawą ofertę zajęć na czas letniego wypoczynku. Zobacz, co będzie się działo w mieście!

Ośrodek Kultury zaprasza dzieci i młodzież do udziału w różnorodnych zajęciach, które z pewnością umilą czas wakacji. W programie znalazły się między innymi warsztaty kreatywne, gdzie uczestnicy będą mogli rozwijać swoje talenty artystyczne poprzez malowanie, rysowanie i tworzenie różnorodnych rękodzieł.

Nie zabraknie także rozmaitych zajęć plastycznych, które pozwolą dzieciom wyrazić swoją wyobraźnię na papierze i innych materiałach. Gry i zabawy integracyjne będą doskonałą okazją do nawiązania nowych przyjaźni i spędzenia czasu w radosnej atmosferze. Zajęcia w plenerze oraz gry terenowe zapewnią młodzieży aktywność na świeżym powietrzu.

Dla miłośników kina przygotowano specjalne seanse, podczas których będzie można oglądać ulubione bajki i filmy. Nie zabraknie również wycieczek, które pozwolą dzieciom poznać ciekawe miejsca w okolicy i przeżyć niezapomniane przygody. Oprócz tego, na uczestników czeka wiele innych atrakcji, które sprawią, że wakacje z Ośrodkiem Kultury będą pełne wrażeń i pozytywnych emocji.

Wakacyjne zajęcia odbędą się w dwóch turnusach:

  • I turnus 01 – 19 lipca: dla uczestników w wieku 6 – 10 lat,
  • II turnus 05 – 23 sierpnia: dla uczestników w wieku 11 – 16 lat. 

Zajęcia odbywać się będą od poniedziałku do piątku w godz. 10:00 – 14:00. Pierwszeństwo zapisów mają dzieci z Zawidowa, decyduje kolejność zgłoszeń, a liczba miejsc jest ograniczona.

Zajęcia są bezpłatne, wyjazdy finansowane przez rodzica / opiekuna. Warunkiem uczestnictwa w wakacyjnej akcji jest zapisanie dziecka na konkretny termin oraz wypełnienie zgód.

Zapisy odbywają się w sekretariacie OK od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 – 16:00 lub telefonicznie, pod nr tel. 75 77 88 336. Organizator przewiduje równoległe zapisy na dwa turnusy.

Zgody do pobrania.

Zapraszamy w imieniu animatorów!

Plakat promocyjny
Skip to content