Świąteczny przegląd recytatorski w Ośrodku Kultury w Zawidowie

Dzisiaj tj. 4 grudnia br. w Ośrodku Kultury w Zawidowie odbył się świąteczny przegląd recytatorski, którego organizatorem było Przedszkole Publiczne w Zawidowie. Wierszyki, zaprezentowane przez najmłodszych wychowanków Przedszkola, wprowadziły wszystkich obecnych w niezwykłą atmosferę zbilżających się Świąt Bożego Narodzenia.

Przedszkolaki z Zawidowa oficjalnie otworzyły w mieście sezon świąteczny, a to za sprawą przeglądu recytatorskiego, który odbył się dzisiaj w sali widowiskowej Ośrodka Kultury. Pięknie przystrojona scena i wierszyki o tematyce bożonarodzeniowej wprowadziły wszystkich wychowanków przedszkola oraz zaproszonych gości w radosny nastrój oczekiwania na najpiękniejsze święta w roku.

Wszystkie deklamujące maluchy otrzymały pamiątkowe książeczki, dyplomy, słodycze oraz odblaski z motywem świątecznym. A wręczyli je dzieciom dyrektor PP w Zawidowie, Wiesława Młynek, burmistrz Miasta, Robert Łężny oraz gość specjalny, Święty Mikołaj, którego dzieci powitały gromkimi brawami oraz radosną piosenką!

Przegląd recytatorski poprowadziła pani Dorota Rafalon. Pani Dorota, przygotowała także maluchy do tego wyjątkowego występu.

no images were found

Skip to content