Stanisław Żuk otworzył swoje pierwsze biuro poselskie

Poseł na Sejm RP Stanisław Żuk w ub. środę otworzył swoje biuro poselskie. Tak jak zapowiadał, pierwsze powstało w Bogatyni, gdzie Stanisław Żuk zdobył najwięcej głosów.Czynne jest dwa razy w tygodniu, we wtorki i czwartki.

Każdy mieszkaniec ma prawo przyjść ze swoim problemem, będę starał się pomóc i interweniować do instytucji z którymi obywatel ma problem-deklaruje poseł Stanisław Żuk. 

Dodał, że biuro powstało w Bogatyni dlatego że na terenie gminy są dwa duże zakłady pracy, kopalnia i elektrownia, i już dziś trzeba zająć się transformacją tego regionu w kontekście zakończenia eksploatacji węgla brunatnego do roku około 2045. Zapewniał, że w tej sprawie będzie aktywnie działał w Sejmie.

Na uroczyste otwarcie biura przyjechał poseł Paweł Kukiz szef ruchu Kukiz 15, z którego rekomendacji stratował właśnie Stanisław Żuk. Na otwarciu podkreślał, że bardzo ceni doświadczenie i wiedzę S. Żuka w obszarach związanych z energetyką i OZE. Na otwarcie przybył także szef dolnośląskich struktur PSL-u Paweł Gancarz oraz samorządowcy z regionu.  

Biuro czynne jest w każdy wtorek od godz. 10.00 do 13.00 i w każdy czwartek od godz. 14.00 do godz. 17.00.

Na co dzień interesantów obsługiwać będzie dyrektor biura, Romuald Salata. 

Skip to content