Szkoła Podstawowa w Zawidowie: Trwa nabór do pierwszej klasy, klasy sportowej i oddziału „zerowego”

Trzy rekrutacje trwają obecnie w Szkole Podstawowej na rok szkolny 2020/2021. Od 17. lutego rozpoczął się nabór dzieci do pierwszej klasy i oddziału przedszkolnego (sześciolatki). Szkoła ogłosiła także nabór do klasy sportowej dla uczniów, którzy chcą podnosić swoje umiejętności pod opieką wykwalifikowanych nauczycieli/trenerów. Wszystkie wnioski składamy w sekretariacie Szkoły. 

Od 17. lutego można zapisywać dzieci do pierwszej klasy SP oraz oddziału przedszkolnego w Szkole, mowa o sześciolatkach. Co oferuje placówka przyszłym uczniom:

Sześciolatki, czyli „zerówkowicze”

Zerówkowicze mogą liczyć na edukację połączoną z zabawą, dostępność do nowoczesnej bazy edukacyjnej i sportowej, opiekę w świetlicy (od godziny 6.00 do 16.00), udział w wycieczkach, konkursach, projektach np. „Śniadanie daje moc”, „Jak nie czytam, jak czytam” oraz licznych zabawach. Przed nimi także wyjazdy do teatru, kina etc. 

Wnioski przyjmowane będą do 20 marca. Liczba miejsc jest ograniczona. Wniosek dostępny jest w na stronie SP w Zawidowie lub do pobrania na stronie miasta.

Pierwsza klasa SP

Dzieciom, które po raz pierwszy rozpoczną swoją przygodą ze szkołą, czyli pierwszoklasistom Szkoła oferuje multimedialne wyposażenie izb lekcyjnych, przestronne i bezpieczne sale, nowoczesną bazę sportową oraz sale zabaw.

Wnioski przyjmowane będą do 31 marca. Liczba miejsc jest ograniczona. Wniosek dostępny jest w na stronie SP w Zawidowie lub do pobrania na stronie miasta.

Wniosek o przyjęcie dziecka

Klasa sportowa w SP

Ostatnia rekrutacja to nabór do IV klasy sportowej. Jej wychowankom SP gwarantuje np.: wyjazdy na basen, wycieczki w góry oraz cotygodniowe zajęcia na lodowisku. 

Warunki przyjęcia do klasy sportowej:

Zaświadczenie lekarza sportowego lub rodzinnego o stanie zdrowia, podanie oraz zgoda rodziców/opiekunów na uczęszczanie do klasy sportowej, pozytywne zaliczenie testu sprawnościowego.

We wtorek 10 marca o godzinie 8.00 Szkoła przeprowadzi test sprawnościowy dla kandydatów. Test odbędzie się w sali sportowej im. Marianny i Władysław Margas.

Skip to content