Złóż dokumenty i zostań zgorzeleckim policjantem

Rekrutacja do służby w Policji w zgorzeleckiej komendzie przeprowadzana jest już w sposób klasyczny. Osoby zainteresowane wstąpieniem w szeregi Policji mogą złożyć osobiście komplet dokumentów w Komendzie Powiatowej Policji w Zgorzelcu przy ul. Bohaterów II Armii Wojska Polskiego 12 G. Wszystkie osoby zainteresowane zapraszamy.

Wszystkie osoby zainteresowane pełnieniem służby w Policji mogą już osobiście złożyć dokumenty rekrutacyjne w Komendzie Powiatowej Policji w Zgorzelcu przy ul. Boh. II Armii Wojska Polskiego 12G. Jeżeli masz jakieś pytania skontaktuj się z Zespołem Kadr i Szkolenia pod numer telefonu: 47-87-323-06 lub 47-87-323-14.

nformacje dla osób ubiegających się o przyjęcie do służby w policji, w tym pytania testowe oraz wykaz aktów prawnych, na podstawie których zostały opracowane pytania zostały umieszczone na stronie internetowej Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie www.wspol.edu.pl w zakładce „Dobór do Policji”.

Od 5 sierpnia obowiązuje  NOWY KWESTIONARIUSZ OSOBOWY, który można pobrać na stronie internetowej policja.pl.

Służba w Policji daje niepowtarzalną szansę zawodowego rozwoju. Liczne szkolenia resortowe stwarzają możliwość poszerzania horyzontów, zdobycia nowych umiejętności oraz pogłębiania wiedzy i doświadczenia w różnych dziedzinach.  Zostając policjantem masz gwarancje stabilnych warunków zatrudnienia.

Skip to content