W zawidowskim sztabie trwają gorączkowe przygotowania do 29 finału WOŚP!

Jak co roku zawidowski sztab #2734 zagra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. W tym roku zbiórka przeznaczona będzie dla oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Wielki finał już w najbliższą niedzielę, 31 stycznia br.

W niedzielę 31 stycznia br. odbędzie się 29 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 

Od wczesnych godzin porannych w Zawidowie kwestować będą wolontariusze z puszkami i tradycyjnymi czerwonymi serduszkami. 

Ze względu na panującą w kraju pandemię koronawirusa tegoroczny finał Wielkiej Orkiestry będzie wyglądał zupełnie inaczej niż w poprzednich latach. Wszystkie licytacje gadżetów nie odbędą się w sali widowiskowej Ośrodka Kultury, a na jedynie platformie Allegro. 

Liczymy na Waszą hojność i wsparcie w trakcie licytacji! Na Allegro pojawiły się już pierwsze gadżety, które otrzymaliśmy od fundacji Jurka Owsiaka i lokalnych darczyńców – mówią sztabowcy z Ośrodka Kultury. Jeśli któryś z mieszkańców chciałby przekazać nam kolejne przedmioty na licytację, to prosimy o dostarczenie ich w godz. 8:00 – 16:00 do sekretariatu OK.

Platforma Allegro z przedmiotami do licytacji.

Gmina Miejska Zawidów przekazała na cele Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy dwa ręcznie malowane talerze z wizerunkiem miasta i Anioła, który czuwa nad Zawidowem i potencjalnym nabywcą tej wyjątkowej pamiątki.

Skip to content