Zawidowskie Przedszkole z dotacją od PGE

Przedszkole Publiczne w Zawidowie otrzymało 25 tysięcy złotych dotacji od PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S. A. Otrzymaną kwotę placówka przeznaczy na budowę sieci bezprzewodowej oraz podniesienie bezpieczeństwa dzieci w przedszkolu poprzez montaż domofonu i monitoringu. 

Dzięki wsparciu finansowemu od PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A.  w zawidowskim przedszkolu pojawi się niedługo nowoczesna sieć bezprzewodowa, a nad bezpieczeństwem dzieci czuwać będzie monitoring połączony z domofonem. 

Nowoczesna sieć bezprzewodowa to wygodne rozwiązanie m.in. dla kadry pedagogicznej, która będzie mogła swobodnie korzystać z tablic multimedialnych i innych narzędzi elektronicznych, służących do pracy. 

W ramach dotacji w przedszkolu zamontowany zostanie także monitoring z rejestratorem i domofon. Oba te urządzenia poprawią bezpieczeństwo najmłodszych dzieci w placówce poprzez gruntowną kontrolę ruchu na parterze budynku. W każdej z sal przedszkolnych pojawi się także monitor, który będzie informował wychowawców, kto aktualnie przyszedł po dziecko. 

Na budowę sieci bezprzewodowej i poprawę bezpieczeństwa dzieci Przedszkole Publiczne w Zawidowie otrzymało 25 tysięcy złotych od PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S. A.

Skip to content